Šiandien moterims siekia sukurti šventinę nuotaiką – Kas vyksta Kaune

Šiandien moterims siekia sukurti šventinę nuotaiką

R. Tenio nuotr.

Kauniečiai kuo toliau, tuo labiau įvairiomis progomis lepina savo moteris ir merginas. Ir ne tik pačias artimiausias, bet ir visas miestietes. Šią Kovo 8-ają prekybos centre „River Mall“ pagalvota apie kiekvieną jų žingsnį: nuo pirmojo kavos puodelio ryte iki nemokamo makiažo, nuo šventinių nuolaidų paklausiausioms moteriškoms prekėms iki 1000 tulpių dovanų.

Proga susitikti draugėms

Nors visą parą veikiantis „River Mall“ jau ir taip tapo mėgstamu laiką taupančių moterų pasirinkimu, šį ketvirtadienį prekybos centras pavirto savotiška damų šventove: tiek asmenukių su gėlėmis Kaunas turbūt dar nematė. Taip pat ir su makiažais: mašinų aikštelėje buvo galima pastebėti ne vieną damą, ne skubančią užkurti mašinos, o vis dar apžiūrinėjančią naująjį „Eurokos“ visažistės šedevrą veidrodėlyje.

„Nustebinsiu vyrą: iš namų, juk, be makiažo išvažiavau“, – juokėsi sutikta kaunietė, o štai „Topo centre“ prie kavos puodelio plepančios brandžios damos laukė, kol atvyks jų draugė. „Norim, kad visas papuoštų!“ – šypsojosi moterys.

Sveikina nuo ryto iki vakaro

Moteris sveikina ir parduotuvės, kurių klientais kiek dažniau būna vyrai: štai „Fen maisto papildai“ vaišina nemokamais energijos suteikiančiais kokteiliais. Akivaizdu, kad energijos moterims Kaune šiandien netrūksta.

„Pavasaris vėluoja, bet žiedai pas mus ne!“ – juokiasi į piceriją su trimis dukromis bei vyru šventinių Kovo 8-osios pietų užsukusi moteris. Visų rankose – po dvi tulpes. Po vieną nuo tėčio ir po vieną nuo „River Mall“.

Prekybos centras „River Mall“, įsikūręs Jonavos g. 60 šiandien moteris sveikins iki 21 val. Prekybos centras „Maxima“ ir salonas „Pasaulio gėlės“ dirba visą parą.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Rekomenduojami video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.