Eismas mieste paralyžiuotas: apsišarvuokite kantrybe (vaizdo įrašas) – Kas vyksta Kaune

Eismas mieste paralyžiuotas: apsišarvuokite kantrybe (vaizdo įrašas)

Skaitytojų nuotr.

Šaltą ketvirtadienio popietę iškritęs sniegas prikrėtė eibių Kauno vairuotojams. Vytauto prospekte, netoli Parodos kalno, dėl avarijos užblokuota pirma eismo juosta, o į patį kalną automobiliai vos užkyla. Sąlygos prastos ir kitose Kauno vietose.

Kaip „Kas vyksta Kaune“ sakė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) budintys pareigūnai, 16.26 val. gautas pranešimas apie eismo įvykį Vytauto prospekte, šalia sankryžos su Kęstučio gatve.

Čia į kelkraštį nuvažiavo ir kelis šaligatvio stulpelius nuvertė automobilis „Škoda Yeti“. Policijos ekipažai išsiųsti į avarijos vietą, pareigūnai aiškinasi įvykio aplinkybės. Labiausiai tikėtina, kad nelaimė įvyko dėl slidžios kelio dangos.

Avarija Vytauto prospekte / Skaitytojų nuotr.

Kaip teigia vairuotojai, eismo situacija ypač prasta ir Parodos gatvės įkalnėje – viršun užvažiuoti sudėtinga sunkiasvoriam transportui ir galiniais ratais varomiems automobiliams.

Itin slidus ir Karaliaus Mindaugo prospektas, kemšasi Tunelio gatvė važiuojant link Geležinkelio stoties, o priešinga kryptimi važiuojančios mašinos taip pat vos užkyla link K. Baršausko gatvės.

Apsunkintas eismas Tunelio gatvės įkalne / Skaitytojų nuotr.

Ne ką geresnė padėtis nuo centro nutolusiuose mikrorajonuose. Sunkvežimiai neužvažiuoja R. Kalantos gatve nuo Petrašiūnų žiedo link Amalių geležinkelio pervažos, čia formuojasi spūstis.

„Kas vyksta Kaune“ žiniomis, nevalytas Žemaičių plentas, Kuršių, Jotvingių ir daugelis kitų Šilainių gatvių. Antroje Baltų prospekto eismo juostoje, ties sporto klubu „Lemon Gym“, susidūrė du automobiliai – kauniečiai praneša, kad čia spūstis kol kas nesiformuoja. Kiti vairuotojai socialiniuose tinkluose sako, kad slidu visose miesto gatvėse nuo Aleksoto iki pat Dainavos.

Tuo tarpu A1 kelio Vilnius-Kaunas atkarpoje ties „Mega“, kauniečių teigimu, reikia saugotis provėžų, tačiau sniego dangą ištaškę sunkvežimiai – eismo sąlygos patenkinamos, avarijų kol kas nėra.

„Kas vyksta Kaune“ susisiekus su gatves valančios Kauno miesto savivaldybės įmonės „Kauno švara“ atstovais, buvo patikinta, kad kelininkai dirba visu pajėgumu. Valomos ir barstomos pirmiausia pagrindinės gatvės, kuriomis važiuoja viešasis transportas, ypač įkalnės, kur technika jau turėjo pravažiuoti po kelis kartus.

Kai kurie kauniečiai blogų eismo sąlygų, tačiau, nepabūgo. „Peršasi išvada, kad anksčiau Kaune ir Lietuvoje nesate važinėję, vyručiai. Prieš 10 metų buvo situacijos apžvelgimas toks: ar išeis pravažiuot pusnis, ar ne? Jei mašina neklimpsta – gerai, judam į miestą. O dabar – verkšlenimas, kad prieš tave nespėjo pravažiuoti kelininkai. Kas per nesąmonė?“ – socialiniame tinkle „Facebook“ pastebėjo įgudęs vairuotojas.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Rekomenduojami video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.