Eismas mieste paralyžiuotas: apsišarvuokite kantrybe (vaizdo įrašas)

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Šaltą ketvirtadienio popietę iškritęs sniegas prikrėtė eibių Kauno vairuotojams. Vytauto prospekte, netoli Parodos kalno, dėl avarijos užblokuota pirma eismo juosta, o į patį kalną automobiliai vos užkyla. Sąlygos prastos ir kitose Kauno vietose.

Kaip „Kas vyksta Kaune“ sakė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) budintys pareigūnai, 16.26 val. gautas pranešimas apie eismo įvykį Vytauto prospekte, šalia sankryžos su Kęstučio gatve.

Čia į kelkraštį nuvažiavo ir kelis šaligatvio stulpelius nuvertė automobilis „Škoda Yeti“. Policijos ekipažai išsiųsti į avarijos vietą, pareigūnai aiškinasi įvykio aplinkybės. Labiausiai tikėtina, kad nelaimė įvyko dėl slidžios kelio dangos.

Avarija Vytauto prospekte / Skaitytojų nuotr.

Kaip teigia vairuotojai, eismo situacija ypač prasta ir Parodos gatvės įkalnėje – viršun užvažiuoti sudėtinga sunkiasvoriam transportui ir galiniais ratais varomiems automobiliams.

Itin slidus ir Karaliaus Mindaugo prospektas, kemšasi Tunelio gatvė važiuojant link Geležinkelio stoties, o priešinga kryptimi važiuojančios mašinos taip pat vos užkyla link K. Baršausko gatvės.

Apsunkintas eismas Tunelio gatvės įkalne / Skaitytojų nuotr.

Ne ką geresnė padėtis nuo centro nutolusiuose mikrorajonuose. Sunkvežimiai neužvažiuoja R. Kalantos gatve nuo Petrašiūnų žiedo link Amalių geležinkelio pervažos, čia formuojasi spūstis.

„Kas vyksta Kaune“ žiniomis, nevalytas Žemaičių plentas, Kuršių, Jotvingių ir daugelis kitų Šilainių gatvių. Antroje Baltų prospekto eismo juostoje, ties sporto klubu „Lemon Gym“, susidūrė du automobiliai – kauniečiai praneša, kad čia spūstis kol kas nesiformuoja. Kiti vairuotojai socialiniuose tinkluose sako, kad slidu visose miesto gatvėse nuo Aleksoto iki pat Dainavos.

Tuo tarpu A1 kelio Vilnius-Kaunas atkarpoje ties „Mega“, kauniečių teigimu, reikia saugotis provėžų, tačiau sniego dangą ištaškę sunkvežimiai – eismo sąlygos patenkinamos, avarijų kol kas nėra.

„Kas vyksta Kaune“ susisiekus su gatves valančios Kauno miesto savivaldybės įmonės „Kauno švara“ atstovais, buvo patikinta, kad kelininkai dirba visu pajėgumu. Valomos ir barstomos pirmiausia pagrindinės gatvės, kuriomis važiuoja viešasis transportas, ypač įkalnės, kur technika jau turėjo pravažiuoti po kelis kartus.

Kai kurie kauniečiai blogų eismo sąlygų, tačiau, nepabūgo. „Peršasi išvada, kad anksčiau Kaune ir Lietuvoje nesate važinėję, vyručiai. Prieš 10 metų buvo situacijos apžvelgimas toks: ar išeis pravažiuot pusnis, ar ne? Jei mašina neklimpsta – gerai, judam į miestą. O dabar – verkšlenimas, kad prieš tave nespėjo pravažiuoti kelininkai. Kas per nesąmonė?“ – socialiniame tinkle „Facebook“ pastebėjo įgudęs vairuotojas.

116 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Liepsnos Žemuosiuose Šančiuose pasiglemžė žmogaus gyvybę

Ramučiuose pradėta ilgai laukta kultūros centro pastato rekonstrukcija

Kaune nustačius įvežtinį koronaviruso židinį, miesto poliklinika griežtina tvarką

Koronaviruso protrūkis Kaune: patvirtinta 14 naujų atvejų (papildyta)

Eismo įvykis netoli „Urmo“: automobilis atsidūrė žiede

„Žalgiris“ stiprinasi NBA patirties turinčiu Europos čempionu

Po tragiškos pareigūno žūties atliktas auditas atskleidė policijos komisariato spragas

Judrią Kauno gatvę vairuotojai aplenkti turės visą mėnesį

Tarp tvirtų Kauno senamiesčio mūro sienų slypi lietuviškos virtuvės paslaptys

Žaibišką vagystę įvykdęs kaunietis per plauką nepaspruko nuo pareigūnų