„IKEA“ atidarymas Kaune – jau netrukus – Kas vyksta Kaune

„IKEA“ atidarymas Kaune – jau netrukus

R. Tenio nuotr.

Artėja įmonės „IKEA“ prekių užsakymo ir atsiėmimo vietos Kaune atidarymas. Jau netrukus atsiimti iš anksto užsakytas prekes bus galima Jonavos g. 60, kur anksčiau veikė „Prisma“.

Jau rudenį Kaune pradės veikti antroji Lietuvoje „Ikea“ prekių užsakymo ir atsiėmimo vieta.

Baldų prekybos tinklas į Kauną žengia po 4 m., kai buvo atidaryta pirmoji „Ikea“ parduotuvė Vilniuje, ir po 2 m. nuo prekių užsakymo ir atsiėmimo vietos Klaipėdoje veiklos pradžios.

Prekių užsakymo ir atsiėmimo vieta užims 2 tūkst. kv. m plotą, joje įrengtos pirkėjų aptarnavimo vietos, baldų ekspozicijos erdvė ir logistikos sandėlis.

Pirkėjai čia galės apžiūrėti siūlomus baldus ir interjero aksesuarus, įsitikinti jų kokybe, susiplanuoti namų apstatymą, užsisakyti prekes bei už kelių dienų jas atsiimti.

Šioje prekybos vietoje kauniečiai galės apžiūrėti dalį prekių, kurios yra Vilniaus parduotuvėje. Su kitomis prekėmis, kurios nebus eksponuojamos, pirkėjai susipažins kataloge ar interneto svetainėje.

Kaune užsakymą pirkėjai galės atsiimti ne iškart, o po kelių dienų arba už papildomą mokestį užsisakyti pristatymą į namus.

Kaune bus teikiamos visos įprastos įmonės paslaugos: baldų pristatymas į namus, surinkimas ir montavimas.

„IKEA“ nėra vienintelė įmonė, kuri atsidaro Jonavos g. esančiose patalpose – UAB „Maxima“ neseniai pranešė, jog minėtame pastate atsidarys visą parą veikianti parduotuvė.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA