Įkurtuvės Kaune: Ingos Stugės sėkmės istorija

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

„Kaip atšvęsi įkurtuves, taip tau ir seksis“, – juokauja Kaune daugiau, kaip prieš dešimtmetį užuolaidų siuvimo verslą pradėjusi Inga Stugė. Jos įkurtas užuolaidų salonas „Ausfa“ ką tik atšventė naujo salono atidarymą naujutėliame Jonavos gatvėje 250 numeriu pažymėtame pastate.

Siūti pamėgo dar vaikystėje

„Iki šios dienos nuo to laiko, kai pati pradėjau siūti užuolaidas, praėjo visas dešimtmetis. Viena dukrytė buvo visai mažutė, kitos laukiausi, reikėjo pinigų ir ėmiausi darbo, kuris buvo artimas – esu baigusi siuvimo technologiją. Polinkį, matyt, turėjau nuo vaikystės, nes žirkles į rankas paėmiau anksčiau nei spalvotus pieštukus“, – pasakoja Inga.

Kelerius metus dirbau viena, pati matavau, pati siuvau, klientams įtikti sekėsi, užsakymų buvo daug ir vienai darėsi sunku suspėti. Tuomet ir įkūriau pirmąjį savo saloną „Ausfa“, pasisamdžiau pagalbininkių. Tuo pat metu užpuolė liga, pareikalavusi daug jėgų, mintis, kad taip gali viskas, kas jau sukurta, uždirbta, žlugti, Inga vijo šalin, kaip tik priešingai, tai motyvavo nepasiduoti ir siekti savo svajonės visomis jėgomis. Siekti tikslo nesutrukdė nei maži vaikai, nei liga ir dabar išties yra ką švęsti. Džiaugiuosi dešimties metų darbo rezultatais – naujasis salonas Jonavos gatvėje šviesus ir erdvus, dvigubai didesnis nei ankstesnis.

Verslas suteikia užnugarį

„Tiesiai iš gamintojų vežamės audinius rulonais, juos turime čia pat, pirmajame pastato aukšte, kaip ir visus mechanizmus, tad klientui nereikia užsakinėti pagal pavyzdžius ir ilgai laukti. Dabar ji kalba jau ne tik apie užuolaidas ir romanetes, bet ir apie visą namų tekstilę, kurią salone pasiuva pagal tai, ko reikia interjerui.

Lovatiesės, pagalvėlės, voleliai ir ką tik būsto šeimininkai ar jų dizaineriai besumanytų. Viena pagrindinių mano idėjų ir buvo, kad žmogui nereikėtų po visą Kauną važinėti ir ieškoti papildomų detalių – kabliukų, karnizų ir pan. Daugumą apdailos medžiagų patys atsivežame tiesiai iš gamintojų, todėl galime ir kainas geresnes pasiūlyti, ir kokybę garantuoti“, – sako Inga.

Ingos įsitikinimu klientams labai patogu viską, ko reikia namų apdailai, išsirinkti vienoje vietoje. „Jei labai reikia, tai galim kibti į darbą ir per 2 savaites „aprengti“ visą namą“, – džiaugiasi Inga.
Salone galima įsigyti ir įvairių deranačių interjero detalių: vazų, žvakidžių, skulptūrėlių, dekoratyvinių indų vaisiams, rėmelių . Kėdes pristato partneriai iš Olandijos, jas galima užsisakyti salone „Ausfa“ pagal didžiausius katalogus, išsirinkus apmušalus ir kojelių spalvas. Minkšta kėdė, idealiai prie kitos tekstilės pritaikyto atspalvio, kartais padaro stebuklus.

Klientai gali išbandyti derinius namuose

„Pledų, atrodo, yra labai daug ir visur, tačiau mes užsakome juos pagal savo sukurtą dizainą. Splavą suderiname su audinių palete, todėl galime pasiūlyti tokius atspalvius, kurių niekur kitus nerasite, o svarbiausia, jie idealiai derės jūsų namų interjere . Net mūsų ženklas „Ausfa“ įaustas kaip garantija. Pledai tinka ir užsikloti, yra pagaminti iš „kvėpuojančio“ medvilnės ir akrilo derinio, bet ir kaip interjero detalė. O kaina labai draugiška – brangiausias kainuoja 20 eurų“, – klientų pamėgtus gaminius giria Inga.

Išsirinktus pledus , ir kitas interjero detales, galima parsivežti namo ir išmėginti, kaip dera namuose. „Visus pasirinktus gaminius įsipareigojam pakeisti, jei netiks ar nepatiks. Bet taip nutinka gana retai, nes mūsų dizainerės labai gerai pataria“, – juokiasi Inga.

Naujoje vietoje įsikūrė ir vyro verslas

„Man patinka, kad naujoje vietoje erdvu ir šviesu. Viską galėjau patogiai išdėstyti, todėl klientai gali gerai viską apžiūrėti, pastebėti tekstūrų, atspalvių niuansus. Labai džiaugiuosi nepataupiusi ir padariusi viską kaip noriu. Geras jausmas turėti specialiai salonui pastatytas visiškai naujas patalpas. O ir vyras su savo šiltnamiais „KLASIKA“ dabar čia pat – kitame aukšte“, – pasidalija I.Stugė.

„Mano kolektyvas – 10 balų, dirba taip kokybiškai, kad dauguma naujų klientų ateina su ankstesniųjų rekomendacijomis. O man pačiai smagiausia, kad užuolaidos taip stipriai keičia visus namus. Ateini į jau sukurtą interjerą, sukabini ir matai – visai kitas vaizdas. Labai geras jausmas. Gera daryti tai, kas patinka“, – sako salono „Ausfa“ savininkė, klientus pasitinkanti su šypsena.

Salonas“ Ausfa“ Jonavos g. 250

Daugiau apie saloną rasite čia.

194 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Dėl koronaviruso Italijos krepšinio federacija laikinai stabdo visus čempionatus

Aktualu: į Kiniją ar Šiaurės Italiją keliaujantys turistai gali atgauti pinigus

Kauno vaistinėse medicininių kaukių deficitas: norintiems įsigyti teks permokėti dešimtis kartų

Iš Italijos į Kauną atvažiavęs vilkiko vairuotojas pasijuto blogai: iškviesti medikai

13-ai projektų įgyvendinti Kaunas skolinsis 26 mln. eurų

Maltiečiai vėl padės Kauno neįgaliesiems – sulaukė įmonės „Bankera“ paramos

Koronavirusas: nauji atvejai Europos sąjungoje, rekomendacijos dėl kelionių

Jonaviškiui – įtarimai dėl koronaviruso užsikrėtimo: tyrimus svarstoma atlikti Kaune

Žiemos nesulaukę kauniečiai Dainavos parke Užagavėnėms sugalvojo naują šūkį

Pernai muitininkai sulaikė beveik pusę tonos kvaišalų – pasižymėjo ir Kauno rajonas