Kauno kalėdinė labdaros akcija artėja prie rekordo - Kas vyksta Kaune

Kauno kalėdinė labdaros akcija artėja prie rekordo

Kaunas.lt nuotr.

Kalėdinė labdaros akcija, kurią vainikuos šį sekmadienį Kauno miesto rotušėje vyksiantis labdaros vakaras, gali būti rekordinis. Dosnumu su negalią turinčiais sportuojančiais ir kuriančiais vaikais ir jaunuoliais jau pasidalino 35 įmonės, kurių paaukotų lėšų suma viršija 38 tūkst. eurų.

„Noriu pabrėžti, kad paaukoti pinigai bus skirti ne žaislams ar aifounams. Jie bus skirti negalią turintiems sportuojantiems ir kuriantiems vaikams bei jaunuoliams, kurie nori gyventi pilnavertį gyvenimą. Dalis vaikų yra plaukikai, todėl mums visiems labai svarbi vienos iš labdaros akcijos ambasadorių Rūtos Meilutytės parama“, – teigė Kauno meras Visvaldas Matijošaitis.

Įprasminą veiklą

Pagrindinio labdaros akcijos rėmėjo koncerno SBA vadovas Arūnas Martinkevičius akcentavo, jog pagalba kitam yra tai, kas gyvenimui suteikia prasmės.

„Iš tiesų kartais net nereikia finansinės pagalbos, užtenka aplankyti vienišus žmonės, pabūti su jais. Tai yra tikrasis gerumas“, – kalbėjo A. Martinkevičius.

Paaukotos lėšos bus skirtos sporto inventoriaus, ortopedinių priemonių, insulino pompų, klausos aparatų įsigijimui. Pagalbos sulauks daugiau nei trys dešimtys vaikų ir jaunuolių.

„Kviečiu visus dalintis gerumu ne tik kalėdiniu laikotarpiu, bet ir kiekvieną dieną“, – akcentavo menininkė, viena iš labdaros akcijos ambasadorių Jolanta Šmidtienė.Apvainikuos akciją

Kauno savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Sigitas Šliažas priminė, jog akciją vainikuos gruodžio 27-ąją vyksiantis kalėdinis labdaros vakaras, kurį režisuoja Andrius Žiurauskas.

„Labdaros vakare dalyvaus ambasadoriai, Kauno garbės piliečiai. Jauni atlikėjai, kurie surengs pasirodymus, sutiko koncertuoti neatlygintinai. Iš tiesų mūsų laukia dosnumu pripildyta vakaro atmosfera“, – sakė S. Šliažas.

Kartu su koncernu SBA prie labdaros akcijos savo aukomis jau prisidėjo „Akropolis“, „Kauno tiltai“, „Helisota“, TAMRO ir BENU vaistinė, „SG dujos“, „Lytagra“ ir kitos įmonės.

Daugiau informacijos galima rasti čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA