Kur dingsta tvora, juosianti „Respublikos“ vaiduoklį?

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai informavo, jog jau antra diena iš eilės darbininkai ardo tvorą, juosiančią „Respublikos“ viešbutį. Paaiškėjo, jog savininkas grąžina žemę savivaldybei, o tvorą perkelia į savo teritoriją. Dėl to praeiviai galės lengviau pasiekti Karaliaus Mindaugo prospektą.

Akylieji „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai užklausė redakcijos, kodėl aplink garsiausią Kauno vaiduoklį pluša darbininkai ir tvarko aplinką. Darbininkai jau nuardė tvorą nuo A. Mickevičiaus gatvės, o iš Karaliaus Mindaugo prospekto tvora per penkis metrus patraukta arčiau pastato.

Pasirodo, jog toje vietoje yra du sklypai: vienas privatus, kitas – valstybinis. Dabartiniai „Respublikos“ savininkai gavo perspėjimus iš Nacionalinės žemės tarnybos, tad tvorą į privačią teritoriją turi perkelti iki kito mėnesio vidurio. Atlikus šiuos darbus, kauniečiams nereikės pereiti gatvės, jei norės patekti į Karaliaus Mindaugo prospektą, mat bus įrengti nauji šaligatviai.

„Savininkai įsipareigojo tvorą perkelti iki sausio vidurio. Jei po to laiko leis orai ir žemė neįšals, A. Mickevičiaus gatvėje prasidės šaligatvio remonto darbai“, – patikino Miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis.

Tvorą ardantys darbininkai prasitarė, jog girdėjo gandų, kad ruošiamasi griauti šį vaiduoklį. Anot darbininkų, griovimo darbus atlikinės Ukrainos kompanija, tačiau dar nežinia, kada prasidės darbai.

16 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Pasakos kūrėjams Raudondvaryje įteiktos padėkos ir dovanos (foto)

Tenka stovėti spūstyje – „užkeiktoje“ vietoje avarija

Kaune suspindo kalėdinės eglutės, papuoštos norais: išpildys visus

Šventiniu laikotarpiu veiklų netruks: nuo spektaklių iki pašėlusių koncertų

Tarp geriausių Lietuvos vaistininkų – penkios kaunietės (foto)

Išskyrė, kurios kalėdinės dovanos jau yra populiariausios

Kandidatai į prezidentus: nors kai kurių skaičiai gerėja, kelią skinasi du lyderiai

Sutvarkius gatvę Vilijampolėje, ramus miegas tapo nebeįmanomu

Galerijoje įsikūrė išskirtinių kalėdinių dovanų parduotuvė

Dėl masinės avarijos centre – specialiųjų tarnybų sujudimas