„Žalgirio“ fanų tarpsezonis – kitomis akimis

K.Černiauskaitės nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Vasara fanams – galimybė atsipalaiduoti nuo klubinio krepšinio bei proga nusipiešti būsimo sezono kontūrus. Kol Lietuvos krepšinio rinktinė skina pergales pasaulio čempionate Ispanijoje, siūlome susipažinti su dažniausiai už kadro liekančiu krepšinio akcentu bei sužinoti ką mūsų miesto komandos aktyviausi fanai veikia tarpsezoniu. Nusprendėme pakalbinti „Green White Boys“ ir „Green Legion“ fanų klubų atstovus Tautvydą Kubilių bei Vaidą Plaušką.

Kaip įvertintumėte praėjųsį sezoną?

– Tautvydas: Didžiausias sezono įvykis – nusileidimas į pirmąjį aukštą ir tribūnos susivienijimas. Be to, atkritus VTB Vieningąjai lygai turėjome ne tokį suspaustą tvarkaraštį. Žinoma, trūko namų rungtynių vietiniame fronte.

– Vaidas: Džiaugiamės, jog pagaliau „Žalgirio“ administracija suprato, jog yra daugiau nei vienas fan-klubas, todėl komandą galėjome palaikyti išvien. Taip pat buvo keista finale nesulaukti ilgamečio varžovo.

Kokia veikla fan-klubas užsiima tarpsezoniu?

– Tautvydas: Dalyvavome dviejuose fanų čempionatuose – Tarptautiniame fanų čempionate Vilniuje bei V-ajame Dariaus Stoškaus atminimo turnyre. Turime susidarę daug planų ateinančiam sezonui, leidžiame naują ziną (zinas – fanų leidžiamas žurnalas apie klubo veiklą) „GWB‘ofkė 6“, taipogi kuriame naują pristatomąjį vaizdo klipą „Vienas Kumštis 3“, projektuojame naują internetinį puslapį ir nuotraukų archyvą. Taip stengiamės populiarinti fan-klubą ir pritraukti kuo daugiau naujų žmonių.

– Vaidas: Ilsimės nuo klubinio krepšinio, leidome sau mėgautis futbolu, dabar laukiame pasaulio krepšinio čempionato. Jau esame pasigaminę naujus lipdukus, kuriame video pristatymą, laukiame galimybės praplėsti idėjų ratą. Dalyvavome „Sakalai Ultras“ organizuotame Dariaus Stoškaus atminimo turnyre.

Kaip pavyksta aikštelėje sutarti su priešiškos fanų atstovais aikštėje?

– Tautvydas: Tarpsezoniu negali būti jokių konfliktų, nes tai nesusiję su komandų palaikymu, o juolab nei „Ryto“, nei „Neptūno“ atstovų nebuvo nė viename turnyre.

– Vaidas: Priešiškų stovyklų fanų turnyre nebuvo, bet azartiniu principu aikštelėje visada vyko nuožmi kova. Buvo ir apsistumdymu, o po varžybų visi kartu gerai praleidome laiką, kaip seni draugai.

Ar palaikote ryšius su klubu?

– Tautvydas: Norime palaikyti tokius pat santykius kaip ir praėjusiame sezone. Kartu su klubu dalyvavome bendrame projekte „One Team“, kartą į savaitę vykome į susitikimus Kauno Socializacijos Centre. Tikslas buvo jaunuolius sudominti krepšiniu, pamokyti kaip galima naudingai praleisti laiką, padėti jiems pritapti visuomenėje.

– Vaidas: Jau pradedame domėtis naujojo sezono abonementų kainomis, o kai jas sužinosime, galėsime pereiti į didesnius agitacinius planus. Esame patenkinti klubo pozicija fanų atžvilgiu.

Kokių komandų apsilankymo labiausiai laukiate ir kokios išvykos kelia didžiausią susidomėjimą ateinančiame sezone?

– Tautvydas: Eurolygos grupė nėra labai dominanti, nors esame jau buvę, bet tikrai aplankysime Madridą, galbūt, Sardiniją, galbūt Stanbulą. Labai laukiame LKL varžybų, kurios vyks keturių ratų sistema, tai reiškia, jog aplankysime kiekvieną miestą dukart. Džiaugiamės, jog galėsime aplankyti Mažeikius, kur esame buvę tik per Žalgirio dublerių varžybas. Ypač palankiai vertiname mažesnių Lietuvos miestelių apsilankymą Kaune. Esame patenkinti ir sportiniu, ir politiniu principu, jog Lietuvos klubai nedalyvaus Vieningosios Lygos turnyre.

– Vaidas: Jau planuojame išvyką į Sardiniją, kur dar nesame buvę, į Rusiją tikrai nevyksime, o Stambulą, Madridą jau esame aplankę, todėl daug entuziazmo šios kelionės nesuteikia, žinoma, stengsimės. O dėl labiausiai laukiamų komandų nesame apsisprendę, kadangi nežinome pilnos komandos sudeties, negalime orientuotis į komandų pajėgumus.

1 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Iš „Žalgirį“ paliekančio australo - patys gražiausi žodžiai komandos sirgaliams

Į namus su bendru įsiveržęs ir vyrą sudaužęs advokatas išgirdo teismo nuosprendį

Kaune būstinę turinti kelionių agentūra atleidžia darbuotojus ir stabdo veiklą

Pavojingą situaciją Petrašiūnuose užfiksavęs kaunietis: be komentarų

Į Eigulių „dangoraižį“ skubėjo ugniagesių ir greitosios pagalbos pajėgos

Korupcija įtariama SAM viceministrė traukiasi iš pareigų

Koronavirusas nustatytas Kaune esančios „Maximos“ darbuotojai

Aktualu moksleiviams: egzaminų perlaikyme bus privaloma dėvėti kaukes

Premjeras S. Skvernelis apskundė knygos, kurioje jis aprašomas, reklamą

Į patį Kauno centrą sulėkė net 5 ugniagesių brigados