„Žalgiris“ pergalingai pradėjo LKL atkrintamąsias – Kas vyksta Kaune

„Žalgiris“ pergalingai pradėjo LKL atkrintamąsias

Kauno „Žalgirio“ komanda sėkmingai pradėjo kovą Lietuvos krepšinio lygos (LKL) atkrintamosiose. Justino Dentmono vedama ekipa namuose 83:73 (24:17, 26:16, 13:14, 20:26) pranoko Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ krepšininkus.

Antrasis serijos iki dviejų pergalių mačas vyks šeštadienį (05.03) 16:10 val. Pasvalyje.

Pirmoje mačo pusėje tiesiog nesustabdomai „Žalgirio“ gretose rungtyniavo Justinas Dentmonas, kuris vien per du kelinius sumetė 24 taškus, o tai leido šeimininkams prieš ilgąją pertrauką susikrauti triuškinamą persarą (50:33).

Visgi svečiai spurtavo 14:1 ir sumažino deficitą iki 4 taškų (47:51, 24-ąją min.), tačiau tai buo paskutiniai Pasvalio ekipos taškai trečiame ketvirtyje. „Žalgiris“ šovė į priekį 14:0 bei nutolo visam laikui (65:47, 30-ąją min.).

Aikštelę anksčiau laiko paliko jaunasis žalgirietis Vytenis Čižauskas. Gintaras Krapikas 24-ąją rungtynių minutę piktai pirštu dūrė į persirengimo kambarių pusę – taip jis liepė aikštę palikti įžaidėjui, kuris visiškai be reikalo užsidirbo techninę pražangą.

„Žalgirs“: Justinas Dentmonas 26 (6/9 trit.), Artūras Gudaitis 15, Šarūnas Jasikevičius 9, Paulius Jankūnas 9 (10 atk. kam.).

„Pieno žvaigždės“: Darrelas Mitchellas 16 (4/5 trit.), Egidijus Dimša 13, Rolandas Alijevas 10, Žygimantas Jonušas 9, Artūras Jomantas 9.

Gintaras Krapikas („Žalgirio“ vyr. treneris): „Atkrintamosios, tai metas, kuomet klysti jau nebegalime. Priešininkas tikrai nebuvo lengvas ir iki pat galo nesudėjo ginklų. Išvykoje laukia sunkesnis mačas. „Pieno žvaigždės“ neketina dalinti taškų dykai. Vytenio Čižausko išvarymas buvo tik jo ir teisėjo reikalas. Negalime sau leisti taip dalinti taškų. Šarūno Jasikevičiaus techninė pražanga šeštadienį mums per daug kainavo. Galbūt tai taps lyg nauja taisyklė.“

Mantas Šernius („Pieno žvaigždės“): „Rungtynių svarba visiems buvo aiški. „Žalgirio“ gynėjas Justinas Dentmonas mums pridarė daug problemų ir su juo pirmus du kėlinius nesusitvarkėme. Antroje mačo pusėje sugrįžome į rungtynes, bet to neužteko. Svarbiausias mūsų rezervas antrose rungtynėse bus namų aikštelėje. Jausime žiūrovų palaikymą, todėl turime puikią galimybę laimėti.“