Lietuvos moksleivių sąjunga nepritaria Kauno politikų siekiams pirmadienius pradėti himnu

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Lietuvos moksleivių sąjungos (toliau – LMS) padalinys Kauno mokinių savivaldų informavimo centras (toliau – KMSIC) atkreipia dėmesį į Lietuvos Sąjūdžio Kauno skyriaus išreikštą pasiūlymą dėl Valstybės himno atlikimo Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklose bei atstovaudamas Kauno moksleivių nuomonę nepritaria šio pasiūlymo įgyvendinimui.

Suprasdamas, kad Kauno moksleivių nuomonė šiuo klausimu yra aktuali, KMSIC pateikė Nuomonę dėl Valstybės himno atlikimo Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklose, kuria ragina Kauno miesto tarybą nepritarti Lietuvos Sąjūdžio Kauno skyriaus išreikštam pasiūlymui. Mokiniai yra susirūpinę, jog prievolės būdu diegiamos patriotinės vertybės neišugdys jaunose asmenybėse meilės savo tėvynei, o priešingai, tai sukels moksleivių bei mokytojų bendruomenių pasipiktinimą. Taip pat valstybinio himno atlikimas kiekvieną pirmadienį, nustatytu laiku, sumenkins jo vertę bei prasmę. Manoma, jog tai sukels ir trikdžius pamokų metu: sutrumpės pirmoji pamoka arba moksleiviams pamokas teks baigti vėliau nei įprastai. Dėl šių priežasčių moksleiviai mano, jog Lietuvos Sąjūdžio Kauno skyriaus pateiktas pasiūlymas dėl Valstybės himno atlikimo Kauno miesto bendrojo ugdymo mokyklose neprisidės prie pilietiškos asmenybės ugdymo.

Lietuvos moksleivių sąjunga yra visuomeninė, savanoriška, pelno nesiekianti, Lietuvos mokinių savivaldas vienijanti asociacija. Bendradarbiaudama su valstybinėmis ir nevalstybinėmis institucijomis, aiškindamasi moksleivių interesus, organizacija siekia prisidėti prie švietimo ir jaunimo politikos formavimo nacionaliniu lygmeniu.

11 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Seime bus svarstoma idėja įpareigoti informuoti vairuotojus apie „trikojus“

Kauno klinikose – kova dėl milžiniškos vertės pirkinio: tūkstančiai sergančiųjų tapo valdininkų įkaitais

Pamatykite iš aukštai: po kelių mėnesių pertraukos stadione vėl verda darbai

Kauno oro uostas svarsto įrengti saulės jėgainių parką

Keičiasi Registrų centro e. paslaugų kainos

Už vaikų izoliaciją bus mokamos ligos išmokos

Kauno apskrityje užregistruoti du nauji koronaviruso židiniai

Naujausi duomenys: per parą Lietuvoje užfiksuoti 88 nauji koronaviruso atvejai

Kauno žydai: Izaoko Gliko portretas

Tūkstančiai vaikų Kaune išbandė unikalias pamokas: žinios ir įgūdžiai pravers visam gyvenimui