Rūta Meilutytė Stambule iškovojo 3 medalius: du aukso ir vieną sidabro (video)

espn.go.com nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Stambule vykstančiame 11-as pasaulio plaukimo trumpame baseine čempionate 15-metė olimpinė ir pasaulio čempionė Rūta Meilutytė iškovojo du aukso ir vieną sidabro medalius!!!

Ketvirtadienio vakarą mūsiškė moterų 50 m plaukimo krūtine finale nuotolį įveikė per 29,44 sekundes ir laimėjo auksą bei jau trečią kartą 0,07 sek. pagerino Lietuvos, Europos ir pasaulio čempionatų rekordą.

Penktadienio vakarą Rūta Meilutytė 100 metrų kompleksinio plaukimo finale atplaukė antra ir iškovojo sidabro medalį. Jos plaukimo laikas buvo 58:79 sekundės.

Šeštadienį Lietuvos atstovė Rūta Meilutytė 100 m plaukimo krūtine rungties finale į priekį išsiveržė nuo pat pradžių, visą laiką pirmavo ir finišo tiesiojoje atlaikiusi varžovių spaudimą net tik iškovojo dar vieną aukso medalį, bet ir pagerino Europos bei pasaulio čempionatų rekordus. Lietuvė distanciją įveikė per 1:03,52.

Sveikiname jaunąją Lietuvos plaukikę, per šiuos metus pasiekusią tiek daug įspūdingų pergalių ir laimėjimų. Rūtai Meilutytei linkime toliau siekti savo užsibrėžtų tikslų! Dėkui treneriams ir visiems, prisidėjusiems prie Rūtos pergalės.

Tikimės, kad vieną dieną plaukimas Lietuvoje ir Kaune bus taip pat populiarus, kaip ir kitose pasaulio šalyse. Ir už tai dėkosime Rūtai, už tuos medalius, kurie priminė lietuviams, kad yra tokia sporto šaka kaip plaukimas.

32 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Smarvė Kaune baisi, o atsakyti iš kur – niekas negali

Mokymai medikams kvepia afera: SAM sumokėjo keliasdešimt kartų brangiau

Koronavirusas Kaune: infekcijos užkratas sparčiai plinta muzikiniame teatre ir policijos komisariate

Per parą Lietuvoje nustatytas 91 naujas koronaviruso atvejis

Tarp kandidatų Savanorių apygardoje – Matijošaitis: ar tai sutapimas?

Seimas priėmė draudimus dėl rūkymo balkonuose (papildyta)

Koronavirusu serga apie 30 policijos pareigūnų

Skaitytojai: Kauno poliklinikos liko be ryšio (papildyta)

Atnaujinta registracija į mobiliuosius koronaviruso patikros punktus

Triukšmautojams ateina sunkūs laikai: planuose didesnės baudos ir veiklų ribojimas