Pasirodžius „Kas vyksta Kaune“ publikacijai – daugiau tvarkos Kauno senamiestyje

Portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Savaitgalį portale „Kas vyksta Kaune“ pasirodžius informacijai apie kauniečio mažametei dukrai senamiestyje nutikusią nelaimę – užkliuvus už grindinio tašyto akmens susižalotą koją ir patemptus  čiurnos raiščius, sureaguota žaibiškai. Vilniaus gatvėje tvirtinami išvartyti grindinio akmenys.

Primename, kad tuomet, kai skaitytojas apie pastarąją situaciją pranešė Kauno savivaldybės atstovams per socialinį tinklą, šie atsakė, jog dėl prasidėjusio terasų sezono Vilniaus gatvėje pagerinti grindinio kokybę gyventojams nebus lengva.

Tačiau antradienį, po vidurdienio, praėjus savaitei po įvykio, portalo redakciją pasiekė skaitytojų žinia, kad problemą iškėlus aikštėn, nedelsta: „Labai greitai sureagavo pasirodžius straipsniui“, – džiaugėsi jie.

Kaip anksčiau rašyta „Kas vyksta Kaune“,  praėjusio antradienio popietę kaunietis nusprendė su šeima pasivaikščioti po Kauno senamiestį. Tačiau jo mažametei dukrai užkliuvus už išsikišusios grindinio trinkelės ir stipriai susimušus koją, teko vykti į Kauno klinikų skubios pagalbos skyrių.

Ten neilgai laukęs kaunietis išgirdo diagnozę – koja ne tik sumušta – mergaitei patempti čiurnos raiščiai. Situacija itin papiktino skaitytoją – juk senamiestyje, Vilniaus gatve kasdien praeina tūkstančiai žmonių, susižeisti gali ne vienas, o ką jau kalbėti apie mažus vaikus, kurie yra šiek tiek mažiau pastabūs už suaugusius. O iškilusių trinkelių gatvės grindinyje – ne viena, tąkart sakė jis.

Dėkojame portalo skaitytojams, kad dalinatės naujienomis iš Kauno. Jei ir Jūs norite pasidalinti pastebėtais pokyčiais ar įžvelgiamomis problemomis, rašykite mums el. paštu: kaunas@kasvyksta.lt.

25 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Žalgiriečiai kitu kampu: išrinko daugiausiai valgantį ir geriausią boksininką

Linksmybės Daktarų irštvoje: sumušta Džordana, Valinsko šou ir šūviai vietoj fejerverkų

F2 lenktynėse kaunietis E. Riabko startuos 4-tas: pirmų posūkių metu tikisi aplenkti varžovus

Automobilių stovėjimo aikštele džiaugėsi neilgai: ar kameros užfiksavo šį vandalizmo aktą?

Vanduo buteliuose: į ką atkreipti dėmesį?

Keistas elgesys kauniečiams sukėlė įtarimų: atvira vagystė viduryje baltos dienos?

Kaune sustabdytas milijoninės vertės šiukšliavežių pirkimas

R. Meilutytė savo stipriausioje rungtyje užėmė antrą vietą

Praneša skaitytojai: „Gal trūko tik akimirkos ir tektų nešti gedulo gėles“

Avarija Vilijampolėje: po susidūrimo ant stogo vertėsi automobilis