Paaiškėjo data, kada V. Matijošaitis priims sprendimą dėl prezidento rinkimų

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Trečiadienio vakarą LRT televizijoje transliuotoje laidoje „Dėmesio centre“ su Edmundu Jakilaičiu dalyvavo Kauno miesto meras Visvaldas Matijošaitis. Tarp įvairių diskusinių temų neišvengiamai buvo iškeltas ir prezidento rinkimų klausimas.

Nors klausimo meras ir vengė, tačiau prisipažino – sprendimas bus priimtas iki pavasarį vyksiančių savivaldos rinkimų. „Myliu ir Kauną, ir Lietuvą, tad tikrai galimybės neatmetu,“ – apie prezidento rinkimus teigė V. Matijošaitis.

Dėmesio sulaukė ir Vyčio klausimas. Meras teigė, jog dabar Kaune įvairios institucijos atlikinėja namų darbus, o jau kitą savaitę sės prie derybų stalo. Tiesa, sprendimas dėl statulas jau priimtas – Vytis Kaune tikrai iškils, tik dar nenutarta vieta. Asmeninės nuomonės V. Matijošaitis dėl vietos parinkimo neišsakė, tačiau iš 3-4 potencialių vietų labiausiai išsiskiria visuomenės nuomone tinkamiausia vieta – prie Kauno pilies. Mero teigimu, statula Kaune turėtų iškilti iki liepos 6 d. minėjimo.

Pajudės ir statybų projektai

E. Jakilaitis paminėjo ir kelis Kauno projektus – nacionalinį S. Dariaus ir S. Girėno stadioną bei Kėdainių tiltą. Laidos vedėjui užkliuvo iš naujo organizuojamas stadiono konkursas bei tilto pastatymo terminas.

Meras prisipažino, kad naująjį viešąjį konkursą dėl stadiono savivaldybei rengti privaloma, kadangi nei vienas iš 7 potencialių rangovų nepateikė projekto, neperžengiančio 25 mln. eurų slenksčio. „Tiesiog pigiausio varianto pasirinkti neleidžia konkursų skelbimo taisyklės. Privalome skelbti naują konkursą, reguliuosime kainą, tą darys ir konkurse dalyvaujančios įmonės.“

Stadiono pabaigtuves, bet kokiu atveju, meras žada 2020 metais.

Kalbai pasisukus prie Kėdainių tilto, V. Matijošaitis teigė, jog tilto idėja kirbėjo jau kelis metus, tačiau projekto reikalai pajudėjo tik dabar. Tiltas, mero teigimu, taip pat turėtų iškilti per pora metų.

259 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Warning: unlink(/hfs/virtual/h103kaun/kaunas.kasvyksta.lt/data/wp-content/themes/kasvyksta/renginiaiLenta/img/event_cover.jpg): No such file or directory in /hfs/virtual/h103kaun/kaunas.kasvyksta.lt/data/wp-content/themes/kasvyksta/functions.php on line 2796 Warning: unlink(/hfs/virtual/h103kaun/kaunas.kasvyksta.lt/data/wp-content/themes/kasvyksta/renginiaiLenta/img/paveiksliukas.png): No such file or directory in /hfs/virtual/h103kaun/kaunas.kasvyksta.lt/data/wp-content/themes/kasvyksta/functions.php on line 2796

Naujausios žinios

Ateinančios savaitės orai: lietus šalies link neskubės

Tausojantis vartojimas: patarimai kaip sumažinti maisto atliekų kiekius namuose

Sukėlė gelbėtojus ant kojų: neblaivi mergina nuplaukė į Kauno marių vidurį

Drąsus kauniečių žingsnis: „supiršo“ dvi nepažįstamas tos pačios lyties atstoves

Dedikacija neeilinėms asmenybėms: Kaune atsiras dvi naujos gatvės

Dešimtmetį besitęsianti iniciatyva skelbia naują sezoną: netrukus po Kauną pasklis burbulai

Trūko vieno žingsnio iki tragiškos pabaigos: buitinio konflikto metu mosavo ginklu

Seime rėžė ultimatumą prekybininkams: pardavinėti alkoholį arba vaistus

Skaitytojai nusivylę: atliekų suvertimui pasirinko vieno Kauno fortų teritoriją

Kulautuvoje turizmo sezonas pradėtas mėgaujantis vandens pramogomis (foto)