KTU studentams atvėrė modernų sporto klubą

J. Klėmano nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Pačiame Kauno technologijos universiteto (KTU) Studentų miestelio viduryje lapkričio 10 d. atidarytas naujas universiteto sporto klubas „Activated“. Teigiama, kad klubas – vienas moderniausių tarp Lietuvos aukštųjų mokyklų.

„Naujasis sporto klubas – tai pažangaus, naujo požiūrio į studentų laisvalaikį, fizinį aktyvumą bei sveikatą kūrinys“, – sakė KTU Paslaugų departamento vadovė Jurgita Barcevičienė. Bene moderniausio Lietuvos aukštųjų mokyklų sporto klubo treniruoklių salės plotas renovacijos metu padidintas beveik tris kartus. Planuojama, kad klube „Activated“ per mėnesį sportuos iki 1 tūkst. KTU bendruomenės narių.

Atidaryme dalyvavusi viena garsiausių Lietuvos sportininkių Austra Skujytė džiaugėsi, kad studentams suteikiama galimybė sportuoti naujausia įranga aprūpintame sporto klube nemokamai. „Aš net truputėlį pavydžiu, – juokavo lengvaatletė. – Sportas labai svarbus besimokantiems: juk sveikas organizmas gali nuveikti žymiai daugiau, užduotis atlikti geriau, o kai esi ištvermingas ir darbai neatrodo tokie baisūs“.

Naujuoju sporto klubu labiausiai patenkinti buvo studentai. Jų teigimu, klubas išsiskiriantis ir modernus, suteikiantis labai geras sąlygas sportuoti, todėl tai bus stipri motyvacija užsiimti fizine veikla ir gerinti savo gyvenimo kokybę.

„Tai puiki galimybė studentams sportuoti: nemokamai ir neterminuotai“, – sakė studentas Antanas Jurijus. „Studentams sukuriamos puikios sąlygos. Gražus ir naujoviškas dizainas, atnaujinti treniruokliai“, – džiaugėsi taip pat auštąjį mokslą kremtanti Severina Gegužytė.

„Activated“ klube treniruotėms įrengtos kardio, jėgos ir laisvų svorių treniruoklių zonos, bokso ir TRX diržų salės. Klubo lankytojai galės dalyvauti ir grupinėse treniruotėse. Bus siūloma rinktis užsiėmimus su kamuoliais, diržiniais treniruokliais, pilateso, kalanetikos, tabatos, kineziterapijos, step ir jėgos treniruotes. Besitreniruojančius naujajame klube visą laiką prižiūrės ir konsultuos profesionalūs KTU Sporto centro treneriai, o norintiems bus sudaromi individualūs treniruočių planai, patariama mitybos klausimais.

128 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Rogutėmis su automobiliu vilkta mergina paniro į komą

Rinkimų į prezidentus prognozė: V. Matijošaitį aplenkė naujas favoritas

Kauniečių galvos skausmas - snieguoti keliai: kaip pasiskirstė nuomonės?

„Kelių ereliu“ pavadintas vairuotojas: mane pradėjo filmuoti tada, kai jai buvo naudinga

Pamiršusiems šį mokestį susimokėti per sausį, grės nemalonumai

Skęstančios Kauno žiniasklaidos gelbėjimas – pačių skęstančiųjų reikalas

Sujudimas Kauno mariose: pasiplaukiojimas valtimi baigėsi nelaime

Paaiškėjo, kas pretenduoja Seime pakeisti K. Pūką

Šios nakties reido atgarsiai: beveik 500 vairuotojų susitiko su policija

Kauno apskritities keliuose „snigo“ kyšiais