„Callcredit“ padalinys Kaune plečiasi ir ieško vadovo

Asociatyvi / DELFI nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

„Kauno „Callcredit“ padalinys bus plečiamas ir mes toliau į jį investuosime“, – šio miesto bendruomenę užtikrino Mike‘as Gordonas, Jungtinės Karalystės duomenų valdymo bendrovės „Callcredit“ generalinis direktorius.

Vienas didžiausių informacinių technologijų (IT) darbdavių ir vienas pirmųjų šios srities investuotojų Kaune taip pat paskelbė Lietuvos padalinio vadovo konkursą, į kurio vietą pretenduoti gali ne tik kauniečiai.

„Callcredit“ Kaune įsikūrė prieš penkerius metus ir nuo kelių žmonių komandos išaugo iki 190 IT, kibernetinio saugumo, rinkodaros, klientų aptarnavimo specialistų. Vien šiemet Kauno padalinyje buvo sukurta 20 naujų darbo vietų, veiklą pradėjo naujas asmenų identifikavimo ir sukčiavimo prevencijos skyrius, kuris buvo perkeltas iš Jungtinės Karalystės į Lietuvą.

„Nepaisant prasidėjusių „Brexit“ procesų, mes plėsime verslą tarptautiniu mastu ir toliau investuosime į Kauno padalinį bei perduosime jam vis daugiau funkcijų. Būtent tai bus vienas pagrindinių uždavinių naujajam mūsų įmonės vadovui Lietuvoje. Taip pat tikiuosi, kad šalia sparčios plėtros, naujasis vadovas užtikrins ir sklandų komandos darbą. Mes labai džiaugiamės aukštos kvalifikacijos ir kompetentingais darbuotojais Kaune ir netgi tikimės, kad per artimiausius kelerius metus įmonei prireiks antro biuro“, – teigia M. Gordonas.

Iki šiol „Callcredit“ Kauno padaliniui vadovavęs Dainius Aksinavičius nusprendė savo karjerą tęsti kitur ir spalio 13 dieną palieka šią poziciją. Kol bus renkamas naujas vadovas, laikinai „Callcredit“ Kauno padaliniui vadovaus „Callcredit“ Kauno padalinio Personalo vadovė Marija Vaičiulytė – Balčė.

„Kartu su komanda buvau nuo pat „Callcredit“ įsikūrimo Kaune – turėjau garbę būti pirmuoju įmonės darbuotoju Lietuvoje. Per šį laiką mes ne tik smarkiai išaugome, bet ir įrodėme savo kompetencijas bei gebėjimus, tapome svarbia pasaulinės įmonių grupės dalimi. Maža to, buvome vieni pirmųjų IT investuotojų Kaune, atskleidėme didelį ir neišnaudotą šio miesto potencialą užsienio investuotojams. Prisiminsiu „Callcredit“ kaip puikią komandą, kurią galėdamas visada palaikysiu“, – teigė D. Aksinavičius.

„Esu dėkingas Dainiui už jo atsidavimą ir įsipareigojimą „Callcredit“, už jo nuveiktus darbus ir lyderystę per pastaruosius penkerius metus. Kartu su juo komanda sėkmingai išaugo, įsikūrė naujose moderniose patalpose Kaune, sugebėjo perimti naujas funkcijas ir jas kvalifikuotai įgyvendinti. Linkiu Dainiui pačios didžiausios sėkmės“, – teigė M. Gordonas.

„Callcredit” paslaugas teikia visame pasaulyje, be pagrindinių padalinių Jungtinėje Karalystėje, grupės biurai veikia Ispanijoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose, Japonijoje, Kinijoje, Dubajuje (Jungtiniuose Arabų Emyratuose) ir Lietuvoje. Iš viso įmonių grupėje dirba daugiau nei 1300 darbuotojų. „Callcredit” teikia didžiųjų duomenų valdymu ir jų analize paremtus IT, rinkodaros sprendimus verslui ir viešajam sektoriui, kredito rizikos vertinimo paslaugas gyventojams.

„Callcredit” Kauno padalinys yra atsakingi už programinės įrangos ir duomenų bazių kūrimą, testavimą, projektų valdymą, IT palaikymą, duomenų analizės, elektroninės rinkodaros paslaugas bei klientų aptarnavimą. Naujausia Kauno padalinio atsakomybė – programinės įrangos sprendimų diegimas asmenų identifikavimo ir sukčiavimo prevencijos srityse.

2 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Nesuvaidintos kauniečių emocijos: pabjuręs oras popiežiaus vizito nesugadino

Vilijampolėje rastas žmogus be gyvybės ženklų

Popiežius papamobiliu riedėjo Kauno gatvėmis ir sveikino susirinkusius (foto)

Kaunietės E. Masytės akibrokštas: pamačiusi popiežių sutikusią mergaitę, žodžių negailėjo

Po tradicinės Vatikano maldos Kaune popiežiaus staigmena kauniečiams (papildyta)

Prasidėjo istorinis įvykis: popiežius Pranciškus aukoja šv. Mišias (papildyta)

Popiežius jau Kaune: jį sveikina per 100 tūkst. žmonių (papildyta)

Popiežius Pranciškus Lietuvoje tęsia Jono Pauliaus II politiką

Maldininkų užpildyta Santaka byloja – tuoj prasidės šv. Mišios

8 valandų portalo „Kas vyksta Kaune“ tiesioginė transliacija „Kaunas pasitinka Popiežių“