Fiksuoja skaitytojai: Šilainiai skęsta

Portalo Kas vyksta Kaune skaitytojų nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakciją užplūdo išsigandusių Šilainių gyventojų laiškai. Pastarosiomis dienomis nesiliaujant lietums, daugiabučių namų gyventojai kenčia – kiemai užtvindyti lietaus vandeniu, o tam, kad pavyktų pasiekti namus dažnai tenka imtis keisčiausių priemonių. 

„Į kanalizacijos šulinius Šilainiuose tinkamai nesubėga lietaus vanduo. Tai, kas užfiksuota nuotraukose, nutinka nedažnai, bet nutinka“, – sako kauniečiai.

Jų atsiųstuose vaizduose – smarkiai užtvindytos daugiabučių namų gatvelės ir kiemai Baltų prospekte. „Laimei, gyvenu ne prie šios milžiniškos balos, tad namus pasiekiu lengvai, bet teko matyti, jog kiti žmonės stato automobilius kitoje pusėje ir iki namų keliauja takeliu. Su automobiliu privažiuoja tik nedaugelis. Tam, kad išeitų pasiekti automobilio priekį ir patraukti iš vandens, reikia lipti per bagažinę arba bristi vandeniu“, – pasakoja Baltų prospekto gyventojas.

Apie Šilainius užklupusią bėdą dėl lietaus vandens ir skęstančių kiemų informavome bendrovę „Kauno vandenys“. Sureaguota operatyviai:  „Avarinės tarnybos viršininkas Rimas Stunžėnas teigia, kad avarinės tarnybos darbuotojams nuvykus į vietą jūsų minėtu adresu, buvo pravalytas lietaus nuotekų tinklo šulinys. Šulinys buvo užkimštas medžių lapais bei įvairiomis šiukšlėmis“, – komentavo „Kauno vandenys“ atstovė Vilma Garlinskienė.

359 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Dovana Domeikavos bendruomenei – kultūros salė

Ketvirtadienio vakarą duris atvėrė antrasis bendradarbystės centras „Happspace“

Po įtemptų poros mėnesių orientacinių varžybų Kaune, paaiškės 1000 eurų grynaisiais laimėtojai

Žinios apie paskirtą baudą nustebino

Su nuostoliais išvykstantis Š.Jasikevičius: oponentų komanda – pretendentė į finalinį ketvertą

Liberalų sąjūdis pripažintas šiurkščiai pažeidęs rinkimų finansavimo įstatymą

Kitą savaitę – pirmojo sniego tikimybė

Protestavusiems kauniečiams - piniginės sankcijos

S. Skvernelį stebina Prezidentūros požiūris į verslą

Penkeriopai išaugo pranešimų skaičius apie neteisėtą ar žalingą turinį internete