Fiksuoja skaitytojai: Šilainiai skęsta

Portalo Kas vyksta Kaune skaitytojų nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakciją užplūdo išsigandusių Šilainių gyventojų laiškai. Pastarosiomis dienomis nesiliaujant lietums, daugiabučių namų gyventojai kenčia – kiemai užtvindyti lietaus vandeniu, o tam, kad pavyktų pasiekti namus dažnai tenka imtis keisčiausių priemonių. 

„Į kanalizacijos šulinius Šilainiuose tinkamai nesubėga lietaus vanduo. Tai, kas užfiksuota nuotraukose, nutinka nedažnai, bet nutinka“, – sako kauniečiai.

Jų atsiųstuose vaizduose – smarkiai užtvindytos daugiabučių namų gatvelės ir kiemai Baltų prospekte. „Laimei, gyvenu ne prie šios milžiniškos balos, tad namus pasiekiu lengvai, bet teko matyti, jog kiti žmonės stato automobilius kitoje pusėje ir iki namų keliauja takeliu. Su automobiliu privažiuoja tik nedaugelis. Tam, kad išeitų pasiekti automobilio priekį ir patraukti iš vandens, reikia lipti per bagažinę arba bristi vandeniu“, – pasakoja Baltų prospekto gyventojas.

Apie Šilainius užklupusią bėdą dėl lietaus vandens ir skęstančių kiemų informavome bendrovę „Kauno vandenys“. Sureaguota operatyviai:  „Avarinės tarnybos viršininkas Rimas Stunžėnas teigia, kad avarinės tarnybos darbuotojams nuvykus į vietą jūsų minėtu adresu, buvo pravalytas lietaus nuotekų tinklo šulinys. Šulinys buvo užkimštas medžių lapais bei įvairiomis šiukšlėmis“, – komentavo „Kauno vandenys“ atstovė Vilma Garlinskienė.

359 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Lėktuvo avarija prie Akademijos miestelio: į ligoninę išvežtas užsienietis (foto)

Kaunietė A. Jagelavičiūtė su vyru pakrikštijo savo sūnų

Nesibaigianti kova su Sosnovskio barščiais: Kaunas rikiuojasi prie lyderių

Nesėkmingas iškvietimas: Aleksote avariją sukėlė policijos ekipažas

Lietuviai šluoja automobilius JAV: baiminasi, kad kainos gali šokti aukštyn

K. Kemzūros prognozė „Žalgirio“ sirgaliams nepatiks: tiesiog sporte taip yra

Kauniečiai niršta: visą karštą šeštadienį teko praleisti be vandens

Vestuves Kaune atšokusi dainininkė Vasha parduoda suknelę: teks gerokai patuštinti piniginę

Degalinėje užsiliepsnojus kemperiui, smarkiai nukentėjo du žmonės (papildyta)

Lenktynėse Palangoje - gausi Matijošaičių šeima: žinomam tėčiui teko keisti gyvenimo būdą