Fiksuoja skaitytojai: Šilainiai skęsta

Portalo Kas vyksta Kaune skaitytojų nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakciją užplūdo išsigandusių Šilainių gyventojų laiškai. Pastarosiomis dienomis nesiliaujant lietums, daugiabučių namų gyventojai kenčia – kiemai užtvindyti lietaus vandeniu, o tam, kad pavyktų pasiekti namus dažnai tenka imtis keisčiausių priemonių. 

„Į kanalizacijos šulinius Šilainiuose tinkamai nesubėga lietaus vanduo. Tai, kas užfiksuota nuotraukose, nutinka nedažnai, bet nutinka“, – sako kauniečiai.

Jų atsiųstuose vaizduose – smarkiai užtvindytos daugiabučių namų gatvelės ir kiemai Baltų prospekte. „Laimei, gyvenu ne prie šios milžiniškos balos, tad namus pasiekiu lengvai, bet teko matyti, jog kiti žmonės stato automobilius kitoje pusėje ir iki namų keliauja takeliu. Su automobiliu privažiuoja tik nedaugelis. Tam, kad išeitų pasiekti automobilio priekį ir patraukti iš vandens, reikia lipti per bagažinę arba bristi vandeniu“, – pasakoja Baltų prospekto gyventojas.

Apie Šilainius užklupusią bėdą dėl lietaus vandens ir skęstančių kiemų informavome bendrovę „Kauno vandenys“. Sureaguota operatyviai:  „Avarinės tarnybos viršininkas Rimas Stunžėnas teigia, kad avarinės tarnybos darbuotojams nuvykus į vietą jūsų minėtu adresu, buvo pravalytas lietaus nuotekų tinklo šulinys. Šulinys buvo užkimštas medžių lapais bei įvairiomis šiukšlėmis“, – komentavo „Kauno vandenys“ atstovė Vilma Garlinskienė.

359 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Kauno „Žalgiris“ pratęsė sutartis su dviem žaidėjais: tai nebuvo greitas sprendimas

Nuteistas girtas Kauno mariose jachtą nuskandinęs vyras

Gaisras Šilainiuose: prireikė visų specialiųjų tarnybų pagalbos

Kaune iškils naujas „Ikea“ gamintojų fabrikas - investuos 42 milijonus

Sulaikytas mikroautobusas su nelegaliu kroviniu - sakė, kad veža dezodorantą

Kauną pasiekė naujos kovos mašinos - pavadinimą derino prie kariuomenės tradicijų

Už gydytojui įteiktą kyšį kauniečiui skirta keturženklė bauda

Apsnigtų kelių spąstai: automobilis apvirto ant stogo

Moteris nuteistiesiems siuntė sumaniai paslėptas narkotines medžiagas

Didžiausio verslo centro Kaune statytojai gavo atsakymą iš banko dėl finansavimo