Lietuvos čempionate kauniečiai debiutavo užtikrinta pergale | Kas vyksta Kaune

Lietuvos čempionate kauniečiai debiutavo užtikrinta pergale

Organizatorių nuotr.

Vos prieš kelias savaites oficialiai prisistačiusi sporto bendruomenei ir visuomenei reprezetacinė Kauno ledo ritulio komanda „Kaunas Hockey“ trečiadienį išvykoje laimėjo pirmas oficialias rungtynes Lietuvos ledo ritulio čempionate.

Kauniečiams rezultatu 2:4 (0:1, 1:1, 1:2) nusileido aikštės šeimininkai Vilniaus „Geležinis vilkas“.

Pirmąjį varžybų įvartį, dukart prasižengus vilniečiams, po Petro Nausėdos perdavimo pelnė Kauno legionierius iš Kazachstano Ilja Lašinas (7:50 min.). Persvara padvigubinta antrajame kėlinyje (32:59) – tai padarė kazachas Artiomas Suminas po I. Lašino ir Dmitrijaus Prokopenkovo perdavimų. „Geležinis vilkas“, kai iš aikštės 2 min. buvo pašalintas „Kaunas Hockey“ legionierius iš Švedijos Ulfas Oscaras Williamas Sollinas, kėlinio pabaigoje spėjo sušvelninti persvarą.

Paskutiniam kėliniui prasidėjus (42:01) P. Nausėda po D. Prokopenkovo perdavimo pelnė įvartį, tuo pačiu atsakė varžovų atstovas Edvinas Boroška (42:41).

Istorinė „Kaunas Hockey“ pergalė įtvirtinta mačo pabaigoje, kai Dovydas Streckis (56:50) po kapitono Vytauto Jagelavičiaus perdavimo įtvirtino pirmąją kauniečių pergalę. „Kaunas Hockey“ vartininkas Lukas Jakšys atrėmė 33 iš 35 varžovų smūgių į vartus, o „Geležinio vilko“ vartų sargas Martinas Petiulas – 28 iš 32 smūgių. Kauniečiai šiose rungtynėse užsidirbo šiek tiek daugiau baudos minučių (18 prieš 16).

„Akivaizdu, kad E. Boroška bus svarbiausias „Geležinio vilko“, jaunos, ambicingos komandos su patyrusiu treneriu Andriumi Jadkausku priešakyje žaidėjas šį sezoną“, – po kovos varžovų, kurių dauguma atstovauja ledo ritulio mokyklai „Geležinis vilkas“, pasirodymą komentavo P. Nausėda.

Jau šeštadienį, spalio 7-ąją kauniečių komanda pasiryžusi dar kartą pademonstruoti savo jėgą prieš „Geležinį vilką“. Lietuvos ledo ritulio čempionato rungtynės vyks Kauno ledo arenoje.