Prieš teismą stos iš neva parduodamo garažo pirkėjų avansus paėmusi kėdainiškė ir Kauno rajono gyventojas – Kas vyksta Kaune

Prieš teismą stos iš neva parduodamo garažo pirkėjų avansus paėmusi kėdainiškė ir Kauno rajono gyventojas

ELTA 2024/04/23 15:53
Garažiukai Technikos gatvėje
Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

30-metė kėdainiškė ir jos bendrininkas, 40 metų Kauno rajono gyventojas, sės į teisiamųjų suolą. Pasak prokuratūros, šie asmenys už tą patį neva parduodamą garažą iš skirtingų asmenų ėmė avansus.

Baudžiamosios bylos duomenimis, nuo 2022 metų gruodžio iki 2023 m. vasario mėnesio skirtinguose interneto portaluose Kėdainių gyventoja L. Š. paskelbė, jog parduoda garažą. Kaltinamoji per dviejų mėnesių laikotarpį už jį iš septynių skirtingų asmenų paėmė avansinius mokėjimus, iš viso daugiau kaip 26 tūkst. eurų.

Anksčiau 11 kartų dėl įvairių nesunkių, apysunkių ir sunkių nusikaltimų teistas Kauno rajono gyventojas R. Š. susidomėjusiems asmenims aprodydavo pažįstamos L. Š. neva parduodamą garažą, paimdavo avansinius mokėjimus grynaisiais pinigais ir vėliau įnešdavo gautus pinigus į kitų asmenų sąskaitas.

Abu asmenys kaltinami sukčiavimu, už kurį jiems gresia viešieji darbai, bauda, laisvės apribojimas, areštas arba laisvės atėmimas iki trejų metų.

Septyni nukentėjusieji šioje baudžiamojoje byloje yra pareiškę civilinius ieškinius 26 tūkst. 250 eurų sumai.

Baudžiamoji byla perduota nagrinėti Kauno apylinkės teismo Kėdainių rūmams.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA