Moteris ieško mažamečio užpuolimą mačiusių kauniečių | Kas vyksta Kaune

Moteris ieško mažamečio užpuolimą mačiusių kauniečių

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

„Kas vyksta Kaune“ „Facebook“ grupėje moteris pasidalijo pagalbos prašymu dėl stotelėje užpulto vaiko. Ji ieško įvykį mačiusių gyventojų, kurie galbūt tai nufilmavo. Dėl užpuolimo vaiko mama kreipėsi į policijos pareigūnus.

„Veiksmas vyko 2023.02.01 apie 18.15-18.30 val. Gal iš čia esančių buvo vakar stotelėje Tvirtovės al. (V. Lašo g. stotelė) ir matė kaip buvo užpultas vaikas? Gal kas netyčia turit nufilmavę? Būčiau labai dėkinga jei atsirastų mačiusių žmonių įvykį“, – „Facebook“ grupėje rašė moteris.

Susisiekus su Kauno AVPK budinčiu pareigūnu, šis informavo, jog vasario 1 dieną 18.25 val. buvo gautas pranešimas, kad Tvirtovės alėjoje esančioje stotelėje kaimynas užpuolė pranešėjos sūnų (7 m. amžiaus) ir trenkė jam per veidą.

Anot pareigūno, greitoji pagalba į įvykio vietą kviesta nebuvo, įtariamasis nėra sulaikytas. Pradėtas tyrimas aplinkybių patikslinimui.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA