Kraupi avarija kelyje Kaunas-Marijampolė: susidūrė kelininkų technika ir „Porsche“ | Kas vyksta Kaune

Kraupi avarija kelyje Kaunas-Marijampolė: susidūrė kelininkų technika ir „Porsche“

BNS 2022/07/11 17:17
TV3.lt / R. Maslausko nuotr.

Dėl eismo įvykio laikinai ribotas eismas iš Kauno į Marijampolę pirmadienio pavakarę vienoje eismo juostoje atnaujintas, BNS informavo Marijampolės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas.

Policija paskelbė, jog avarija įvyko A5 kelyje, Sasnavos seniūnijoje, Kantališkių kaime, kuris yra apie septynis kilometrus nuo Marijampolės, netoli rezidencijos „Grįžulo ratai“.

„Eismas kryptimi iš Kauno į Marijampolę atnaujintas vienoje eismo juostoje, buvo susiformavusi keturių kilometrų spūstis“, – sakė komisariato atstovė Ieva Šlivinskienė.

Esant galimybei vairuotojams, vykstantiems A5 keliu, siūloma pasirinkti kitą kelią.

Kaip BNS informavo I. Šlivinskienė, avarija minėtame kelyje įvyko apie 13.30 val. Į ją pateko trys transporto priemonės – kelininkų traktorius, sunkvežimis bei automobilis „Porsche“.

Pirminiais duomenimis, anot atstovės, „Posche“ vairuotojas nukreipė dėmesį nuo kelio, nepastebėjo kelininkų transporto ir atsitrenkė į sunkvežimį, o pastarasis – į traktorių.

Avarijos metu stipriai niekas nenukentėjo. Vienas sunkvežimio keleivių nuvežtas apžiūrai į ligoninę.

Portalas „Kas vyksta Kaune“ primena, kad panašūs įvykiai, kai kelyje automobiliai susiduria su nepastebėta kelininkų technika įvyksta ne pirmą kartą. Neseniai įvyko nemenkas eismo įvykis A1 automagistralėje, Klaipėdos link. Pirminiais duomenimis, susidūrė du lengvieji automobiliais, kliudyta ir kelininkų technika. Taip pat dar pernai žiemą ties Rumšiškėmis į kelininkų automobilį rėžėsi „Volvo“.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA