Smarki avarija Taikos prospekte: po smūgio vienas automobilis virto ant stogo - Kas vyksta Kaune

Smarki avarija Taikos prospekte: po smūgio vienas automobilis virto ant stogo papildyta

Penktadienio vakarą Taikos prospekte susidūrus automobiliams vienas jų atsidūrė ant stogo, įvykio vietoje dirba gausios specialiųjų tarnybų pajėgos, vienas žmogus sužalotas.

Kaip pranešė Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budintis pareigūnas, kad 20.02 val. buvo gautas pranešimas, kad adresu Taikos pr. 33 susidūrė du automobiliai, pirminiais duomenimis gali būti prispaustų žmonių. Pareigūnai dirba įvykio vietoje.

Kauno miesto greitosios medicinos pagalbos stoties vyresnysis pamainos gydytojas informavo, kad eismo įvykio metu nukentėjo 36 metų vyras, dėl paviršinių galvos sužeidimų jis pristatytas į Kauno klinikas.

Papildyta rugsėjo 18 dieną 9.55 val.

Kauno apskr. VPK duomenimis, rugsėjo 17 d. apie 20.00 val. Kaune, Taikos pr., automobilisFord Galaxy”, vairuojamas 1985 metais gimusio vyro, susidūrė su automobiliu „Volvo”, vairuojamu 1993 metais gimusio vyro.

Po susidūrimo automobilis „Ford Galaxy”, galimai, atsitrenkė į stulpą ir apvirto. Neblaivus šios transporto priemonės vairuotojas, kuriam buvo nustatytas sunkus girtumo laipsnis (3,48 prom.), dėl sužalojimų pristatytas į gydymo įstaigą.

Realaus laiko informacija apie eismo sąlygas Kaune skelbiama čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA