Kauno Pelėdų kalne – rekordinis meno piknikas ir renginiai visai dienai – Kas vyksta Kaune

Kauno Pelėdų kalne – rekordinis meno piknikas ir renginiai visai dienai

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Šį šeštadienį, rugsėjo 11-ąją, šūkiu „Su pledais pas pelėdas!“ Lietuvos dailininkų sąjungos (LDK) Kauno skyrius visus miesto gyventojus bei svečius kviečia į Pelėdų kalną (Kauno kolegijos Menų ir ugdymo fakulteto teritorija A. Mackevičiaus g. 27), kur bus fiksuojamas didžiausio Lietuvos meno pikniko rekordas. Meninis muzikinis vyksmas startuos 14 val. ir nenutrūks iki vėlyvo vakaro, miesto erdvę paversdamas meno galerija po atviru dangumi.

Kaip skelbiama organizatorių pranešime programoje laukia stiklo meno parodos atidarymas, ledo skulptūros kūrimas, muzikiniai pasirodymai, naktinis kinas ir kt. Tačiau pagrindiniais veiksmo kūrėjais taps patys pikniko svečiai.

Jo šūkis – priminimas kiekvienam dalyviui atsinešti kuo spalvingesnį pledą, kuris žymės asmeninę teritoriją meno kūrinyje, pasikviesti draugų, atsivesti ar atsinešti augintinį arba mėgstamą savo aplinkos meninį atributą ir nepamiršti vaišių, kuriomis būtų galima pasidalinti su kaimynu.

Veiksmas bus nenutrūkstamai fotografuojamas iš paukščio skrydžio. Galutinis rezultatas – iš gausybės kadrų sudarytas filmas, kuris primins unikalaus landšafto ir miestą kuriančių žmonių bendrystę. Šitaip Pelėdų kalnas virs improvizuotomis meno dirbtuvėmis, o dalyviai ir aplinka – nuolat kintančio unikalaus meno kūrinio dalimi. Anot rengėjų, tai – dar vienas būdas atskleisti, kad meno lauke svarbus kiekvienas menininko, kantraus žiūrovo, smalsaus praeivio judesys.

„Meno piknikas“ – kasmetis LDK Kauno skyriaus projektas, kuris kaskart skiriasi tiek renginių skaičiumi, tiek turiniu. Šiais metais projektu siekiama Kauno viešąsias erdves paversti meno galerija, interaktyviai pristatyti meno kūrimo procesą.

Projekto programa

14.00 val. „Pelėdų kalno“ galerijoje atidaroma stiklo meno paroda „Šauksmas“ (kuratorė Sigita Grabliauskaitė).

15.00–22.00 val. nepertraukiama fotosesija. Rekordinės „Meno pikniko“ kompozicijos kūrimas.

17.00 val. ledo skulptūros kūrimas.

21.00–23.00 val. Naktinis kinas.

Muzikiniai pasirodymai:

Nuo 16.00 val. – legendinės „Aitvarų“ grupės veteranai Kęstutis Ignatavičius (vokalas, gitara) ir Vladimiras Teluchinas (multiinstrumentalistas).

Nuo 18 val. – geros muzikos ambasadoriaus DJ Ericho vinilai.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.