Finišo tiesiojoje budintis pradėjęs „Žalgiris“ gavo antausį Vitorijoje | Kas vyksta Kaune

Finišo tiesiojoje budintis pradėjęs „Žalgiris“ gavo antausį Vitorijoje

„Facebook“ grupės „BC Žalgiris Kaunas“ nuotr.

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai dvigubą Eurolygos savaitę užbaigė nesėkmingai. Martino Schillerio vadovaujama komanda išvykoje rezultatu 68:81 (20:21, 16:24, 12:16, 20:20) nusileido Vitorijos „Baskonia“ ekipai.

„Žalgiris“ dvikovą pradėjo taikliais Nigelo Hayeso, Mariaus Grigonio ir Thomaso Walkupo tritaškiais bei keturiais Joffrey Lauvergne taškais – 13:9. Penkis taškus iš eilės pridėjo T.Walkupas, tačiau kauniečiai pirmą kartą turėjo vytis varžovus – 18:19. Du taškus iš po krepšio dar pelnė Augustine‘as Rubitas, tačiau po pirmojo kėlinio žalgiriečiai turėjo vieno taško deficitą – 20:21.

Antrame ketvirtyje pirmuosius keturis komandos taškus surinko Martinas Gebenas, tačiau deficitas dar labiau išaugo – 24:34. Sudėtingą metimą puskabliu pataikė J.Lauvergne, iš toli du kartus paeiliui pataikė Artūras Milaknis, o kėlinuką keturiais taškais iš eilės užbaigė T.Walkupas – 36:45.

Po pertraukos keturis taškus surinko J.Lauvergne, o po dvitaškį pridėjo M.Grigonis ir N.Hayesas – 44:56. Du taškus pelnė Lukas Lekavičius, o Paulius Jankūnas sumetė abu baudų metimus – 48:61.

Dvitaškiu paskutinį ketvirtį pradėjo J.Lauvergne, devynis taškus iš eilės surinko M.Grigonis, o pirmuosius savo taškus pelnė ir Rokas Jokubaitis – 61:70. Dviem taškais pasižymėjo N.Hayesas, tritaškį per rankas smeigė M.Grigonis, o kamuolį perėmęs T.Walkupas sumažino atsilikimą – 64:74.

Deja, tačiau paskutinę rungtynių atkarpą vėl geriau sužaidė varžovai ir kauniečiams teko pripažinti pralaimėjimą rezultatu 68:81.

„Žalgiris“: M.Grigonis 17, T.Walkupas 14 (4 rez. perd., 4 per. kam.), J.Lauvergne 12 (8 atk. kam., 4 rez. perd.), N.Hayesas 7, A.Milaknis 6, M.Gebenas 4, P.Jankūnas 2, L.Lekavičius 2, A.Rubitas 2, R.Jokubaitis 2.

„Baskonia“: P.Henry 19 (4 rez. perd.), A.Petersas 15 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), L.Vildoza 14 (5 per. kam.), T.Jekiri 10 (7 atk. kam.).