Savaitgalio renginių apžvalga: laukia trumpųjų filmų festivalis, gyvūnų paroda bei išskirtiniai gimtadieniai

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Artėjantį savaitgalį tikrai vertėtų pasižymėti kalendoriuje, nes jis bus pilnas renginių, skirtų įvairių pomėgių savininkams: menininkams ir melomanams, gyvūnų ir automobilių mylėtojams. Kad pavyktų lengviau išsirinkti, portalas „Kas vyksta Kaune“ pristato savaitgalio renginių apžvalgą.

Ketvirtadienis

Nuo 9 val. Kauno „Akropolyje“ įsikurs vienintelė Lietuvoje studentų – lenktynininkų komanda „KTK Racing Division“. Komandos nariai su savimi turės vieną iš automobilių – čempionų, 2 simuliatorius ir galybę prizų, kuriuos galės laimėti kiekvienas.

17 val. Maironio lietuvių literatūros muziejus kviečia į Rimo Užgirio knygos „Tarp“ pristatymą. Renginyje kartu su autoriumi dalyvaus leidėjas Viktoras Rudžianskas, poetas ir vertėjas Marius Burokas, poetė ir literatūros kritikė Ieva Rudžianskaitė.

Penktadienis

Nuo 18 val. Kino centre „Romuva“ prasidės jau 13-asis Vilniaus tarptautinis trumpųjų filmų festivalis. Per 3 dienas Kaune ir kitur Lietuvoje vykstantį festivalį bus parodoma daugiau kaip 60 rinktinių trumpametražių filmų iš viso pasaulio. Festivalio organizatoriai pristatys jau tradiciją tapusį seansą šeimai ir pirmą kartą – siaubo filmų programą. Seansai mokami, jie vyks visą savaitgalį.

18 val. Minint pasaulinio garso smuikininko Pavelo Bermano 50-ąjį jubiliejų, Kauno Valstybinėje filharmonijoje vyks specialus šiai sukakčiai paminėti skirtas koncertas. Kartu su atlikėju pasirodys ir Kauno miesto simfoninis orkestras su dirigentu Vilmantu Kaliūnu priešaky. Programoje skambės gerai žinomi Jean Sibelius, Niccolò Paganini bei Pablo de Sarasate kūriniai. Koncerto kaina nuo 9 iki 16 eurų.

19 val. Kauno menininkų namuose bus minimas neįprastas gimtadienis – Meno gimtadienis. Šventės metu vyks garso ir vaizdo performansų vakaras, Arturas Bumšteinas pristatys šiai šventei sukurtą muzikinį performansą. Taipogi, vakaro eigoje specialius pasirodymus pristatys tarp įvairių sričių ir disciplinų veikiantys menininkai. Renginys nemokamas.

Šeštadienis

Nuo 10 val. iki pat sekmadienio VDU Žemės ūkio akademijos parodų paviljone vyks jau tradicinė profesionali paukščių ir gyvūnų paroda „Pet Show Lietuva“. Renginio metu vyks konkursai ir įvairios edukacijos mažiems ir dideliems, gyvūnų pasirodymai scenoje, pramogos. Parodos metu planuojama pristatyti per 2000 įvairių paukščių ir gyvūnų. Parodos lankymas vaikams nemokamas, suaugusiems kaina 3 eurai.

19 val. Vienas iš garsiausių TV šou duetų – aktorius Marius Jampolskis ir Irūna „Renginių Oazėje“ pristatys koncertinę programą „Auksinis duetas“ ir visas populiariausias TV projekto “Žvaigždžių duetai“ dainas. Dalyvių lauks teatralizuota koncertinė programa su naujausiomis ir populiariausiomis dainomis, parodijomis bei entnografinėmis teatralizuotomis muzikinėmis miniatiūromis. Koncerto kaina nuo 14 iki 22 eurų.

Sekmadienis

14 val. Į muzikinę popietę „Nuo klasikos iki estrados“ visai šeimai kviečia Kauno Valstybinė filharmonija. Koncerte skambės populiariausios The Beatles, Elton John, Barbara Streisand ir kitų žymių užsienio bei Lietuvos grupių, pop atlikėjų melodijos. Kūrinius atliks Kauno styginių kvartetas bei Kauno A. Kačanausko muzikos mokyklos estradinio dainavimo grupė „Dangi“, kurios vadovė Danguolė Beinarytė. Koncerto kaina 4 eurai.

Jeigu norite sužinoti daugiau apie Kaune ir visoje Lietuvoje vykstančius renginius, kviečiame apsilankyti „Kas vyksta“ renginių kalendoriuje.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Pirmas vizitas per 20 metų: į Lietuvą atvyko Prancūzijos prezidentas E. Macronas

Remonto Kauno apskrityje sulauks vienas blogiausių šalies krašto kelių

Kauno centru kaip pakilimo taku: praskrido trigubai greičiau nei leista

Keičiasi sergančiųjų koronavirusu amžius: infekcija serga 111 vaikų

Tragedija Kaune: per avariją žuvo žmogus

Karas Kauno klube: Mia nebuvo įleista į vakarėlį, kuriame koncertavo G. Alijeva

„Žalgiris“ pradėjo bilietų prekybą į Eurolygos rungtynes

Koronavirusas Kaune: infekcija plinta muzikiniame teatre ir mokinių tarpe

Lietuvoje – 105 nauji koronaviruso atvejai ir dar viena mirtis

A. Veryga apie antrąją koronaviruso bangą: rekordų bus ir daugiau, apribojimai gali laukti maitinimo įstaigų