Galimai pagrobtos mergaitės paieškos: policija sudarė fotorobotą

DELFI nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Policija ieško vyro, galinčio suteikti informacijos apie tiriamą galimą mergaitės pagrobimą Vilniuje.

„Iš liudytojų parodymų policija sudarė fotorobotą asmens, kuris domina policiją ir galėtų suteikti reikšmingos informacijos apie įvykį“, – ketvirtadienį per spaudos konferenciją pranešė Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Saulius Gagas.

Per spaudos konferenciją parodytas liudininkų sudarytas fotorobotas, S. Gagas pabrėžė, kad vyras nėra įtariamasis, „o asmuo, kuris gali turėti reikšmingos informacijos apie įvykį“.

Perklaustas, ar ieškomas vyras galėjo būti pagrobimo liudininkas, S. Gagas pakartojo, kad „šitas vyras gali turėti reikšmingos informacijos tikrinant informaciją apie įvykį Sausio 13-osios gatvėje“.

Sostinės policijos vadovas taip pat teigė, jog kol kas tiriamos visos įvykio versijos, neatmetant ir melagingo pranešimo.

„Mes tiriame visas versijas ir atmesti jas dar kol kas anksti“, – teigė S. Gagas.

Sostinės policijos vadovas pasakojo, kad nuo trečiadienio vakaro, kuomet gautas pranešimas, atlikta labai daug veiksmų: patikrinta pirminė informacija, apklausti liudytojai, jų apklausos tęsiamos, taip pat peržiūrima vaizdo registratorių medžiaga, papildomai apžiūrėta galimo įvykio vieta ir apylinkės.

S. Gagas sakė, kad tikslaus įvykio liudininkų skaičiaus dar nežino, nes per apklausas išaiškėja naujų aplinkybių.

Fotorobotas / Vilniaus aps. VPK nuotr.

Policijos vadovas taip pat teigė, kad vaikų, galimai mačiusių įvykį, yra daugiau nei trys pranešusieji, iš įvykio vietos yra ir suaugusiųjų liudininkų.

„Tikslaus skaičiaus (liudininkų iš galimos įvykio vietos – BNS) neturime, mes apklausiame daug asmenų liudytojais, ir tas skaičius gali didėti. Vaikų skaičius yra didesnis (nei anksčiau pranešti trys – BNS), kurie dalyvavo matant tą įvykį“, – sakė S. Gagas.

„Iš įvykio vietos liudytojų yra, tai yra suaugę asmenys, pilnamečiai, tačiau negaliu pasakyti, kokie jų parodymai pateikti“, – patvirtino sostinės policijos vadovas.

S. Gagas teigė, jog įvykio vietoje rasti daiktai kol kas „nepatvirtina nei pagrobimo, nei kitų tiriamų versijų“.

„Šiandien papildomai buvo atlikta galimos įvykio vietos ir apylinkių apžiūra, policijos pareigūnai rado tam tikrų daiktų, ar mergaitės, ar kitų asmenų daiktai, šiam momentui sunku pasakyti, mes tikriname ir vertiname tuos daiktus, kurie rasti įvykio vietoje. Tie daiktai galėjo atsirasti ir šiandien, ir nakties metu, jie nepatvirtina nei pagrobimo, nei kitų tiriamų versijų“, – kalbėjo komisariato viršininkas.

Trečiadienį Vilniuje gavus pranešimą apie galimai pagrobtą mergaitę pradėtas ikiteisminis tyrimas, jos intensyviai ieškota visą ketvirtadienio naktį, bet iki šiol policija teigia nenustačiusi nei vaikų dingimo atvejų, nei savo vaikų pasigedusių tėvų.

Trečiadienį apie 19 val. 14 min. buvo pranešta, kad Vilniuje, Sausio 13-osios gatvėje, į nenustatytos markės sidabrinės ar geltonos spalvos automobilį užsienietiškais numeriais galėjo būti įsodinta apie 11–12 metų mergaitė.

Policija teigia sulaukusi šimtų piliečių pranešimų, informacijos, ji tikrinama, gyventojų prašoma ir toliau kreiptis. Galimo įvykio vietą ketvirtadienį apžiūrėjo policijos ir Viešojo saugumo tarnybos pareigūnai, apklaustos kelios dešimtys liudytojų.

122 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

Naujausios žinios

Į pasieniečių pasalą pateko kontrabandą bandęs pranešti gyventojas

Braškių sezonas eina į pabaigą: perspėja, kad kainos gali kilti

Ramybės net mirusiems nėra – nuo kapo pavogtas antkapis

Į Barceloną atvyko Š. Jasikevičius: Kauną palikti sunku

Žydiškajai Kauno istorijai sužadinti surengs muzikinius pasirodymus visame mieste

Kyla problemų dėl Seimo narių padėjėjų atostogų: biudžetui tai gali būti nepakeliama

Po „BMW“ ir „Ford“ susidūrimo į Šilainius skubėjo visos specialiosios tarnybos

Skaitytojai praneša apie pavojingą kelio kliūtį Jonavos gatvėje

Vežėjai atskleidė, kaip po karantino pasikeitė keleivių išvykų planai

Pasivaikščiojimą Kamšos draustinyje praskaidrina žaismingos skulptūros (foto)