„Girstučio“ baseinas kauniečius kviečia Kalėdas pasitikti vandenyje

„Girstučio“ baseino nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Jau tampa tradicija, kad aktyvūs ir pramogas mėgstantys kauniečiai Kalėdas pasitinka švęsdami baseine. Į specialius kalėdinius renginius gruodį ir sausį kviečia „Girstučio“ sporto kompleksas.

Šiemet tradicija tęsiasi ir „Girstučio“ baseinas džiaugsmingai praneša apie šeštadienį, gruodžio 21 d., baseine vykstančią Kalėdinę „AQUA“ fiestą. Renginys 25 m. baseine startuoja nuo 12 val.

Jei dar niekada nebuvote „AQUA“ treniruotėse, bus puiki proga jas išbandyti! Kauniečiams tereikia su savimi turėti gerą nuotaiką, o nesibaigiančia energija pasirūpins trenerės Gintarė ir Aušra.

Džiugios naujienos laukia ir pačių mažiausių. Nuo gruodžio 21 d. iki pat sausio 5 d. visos mažosios undinėlės ir mažieji neptūnai „Girstučio“ baseine bus vaišinami nemokamais ledais.

Nors ir ne vasara, tačiau aktyviems ir užsigrūdinusiems vaikams ledai žiemą tokie pat reikalingi ir skanūs, kaip ir karštuoju sezonu. „Juk dalintis taip gera, o mažuosius klientus norisi džiuginti ištisus metus“, – džiaugiasi „Girstučio“ baseino kolektyvas ir linki, kad draugystė su vandeniu prasidėtų čia.

Kalėdų senis „Girstučio“ baseine. / „Girstučio“ baseino nuotr.

„Girstučio“ baseinas gali didžiuotis būdamas vienu iš didžiausių ir moderniausių baseinų Lietuvoje. Čia organizuojamas aktyvus poilsis ir laisvalaikis. „Galite ne tik pasiplaukioti, apsilankyti treniruoklių salėje, bet ir išbandyti grupinius užsiėmimus“, – teigia baseino kolektyvas.

Kiekvienas ras savo poreikius atitinkančias treniruotes: jogą, zumbą, kūno dizainą, „TRX“ ir dar daugelį kitų treniruočių. Po šiuo daugiafunkcio pastato stogu baseino zonoje tyvuliuoja net 3 baseinai: 50 m, 25 m bei pramoginis, yra nusileidimo kalnelis bei 4 sūkurinės vonios. Mėgstantiems pirties pramogas siūlomos turkiška, aromaterapinė, infraraudonųjų spindulių ir suomiška pirtys.

Savaitgaliais „Girstučio“ baseinas tampa šeimos baseinu – kartu laiką leidžiančių tėvelių, mamyčių ir vaikų vieta, kuri puikiai tinka šeimos laisvalaikiui.

Taip pat čia įrengti masažo kabinetai, sulčių bei sveikuoliškų kokteilių baras kuriame galėsite pasistiprinti.

224 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kelio atkarpoje ties „Mega“ pradėta tilto per Nerį statyba

Sėkmingas bandymas: alkoholio Kaune galima įsigyti ir nakties metu

Tragiška nelaimė Kauno rajone pareikalavo pėsčiojo gyvybės

Kantri muzikos tėvas V. Stakėnas atskleidė savo pirmą kartą „Žalgirio“ varžybose

A. Užkalnis išreiškė savo nuomonę apie „trikojus“: jiems priešinasi tik vairuotojai su trimis smegenų vingiais

Raudondvaryje įvykus avarijai prireikė greitosios pagalbos

Kauno rajone – 100 metų jubiliejus

Naktį laukia sunkios eismo sąlygos

Fiksuoja skaitytojai: kodėl „Kauno švara“ naktį taip elgiasi?

Aplinkosaugos gėda Kaune: srutų upelis teka jau daugiau nei 50 metų