„Girstučio“ baseinas kauniečius kviečia Kalėdas pasitikti vandenyje

„Girstučio“ baseino nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Jau tampa tradicija, kad aktyvūs ir pramogas mėgstantys kauniečiai Kalėdas pasitinka švęsdami baseine. Į specialius kalėdinius renginius gruodį ir sausį kviečia „Girstučio“ sporto kompleksas.

Šiemet tradicija tęsiasi ir „Girstučio“ baseinas džiaugsmingai praneša apie šeštadienį, gruodžio 21 d., baseine vykstančią Kalėdinę „AQUA“ fiestą. Renginys 25 m. baseine startuoja nuo 12 val.

Jei dar niekada nebuvote „AQUA“ treniruotėse, bus puiki proga jas išbandyti! Kauniečiams tereikia su savimi turėti gerą nuotaiką, o nesibaigiančia energija pasirūpins trenerės Gintarė ir Aušra.

Džiugios naujienos laukia ir pačių mažiausių. Nuo gruodžio 21 d. iki pat sausio 5 d. visos mažosios undinėlės ir mažieji neptūnai „Girstučio“ baseine bus vaišinami nemokamais ledais.

Nors ir ne vasara, tačiau aktyviems ir užsigrūdinusiems vaikams ledai žiemą tokie pat reikalingi ir skanūs, kaip ir karštuoju sezonu. „Juk dalintis taip gera, o mažuosius klientus norisi džiuginti ištisus metus“, – džiaugiasi „Girstučio“ baseino kolektyvas ir linki, kad draugystė su vandeniu prasidėtų čia.

Kalėdų senis „Girstučio“ baseine. / „Girstučio“ baseino nuotr.

„Girstučio“ baseinas gali didžiuotis būdamas vienu iš didžiausių ir moderniausių baseinų Lietuvoje. Čia organizuojamas aktyvus poilsis ir laisvalaikis. „Galite ne tik pasiplaukioti, apsilankyti treniruoklių salėje, bet ir išbandyti grupinius užsiėmimus“, – teigia baseino kolektyvas.

Kiekvienas ras savo poreikius atitinkančias treniruotes: jogą, zumbą, kūno dizainą, „TRX“ ir dar daugelį kitų treniruočių. Po šiuo daugiafunkcio pastato stogu baseino zonoje tyvuliuoja net 3 baseinai: 50 m, 25 m bei pramoginis, yra nusileidimo kalnelis bei 4 sūkurinės vonios. Mėgstantiems pirties pramogas siūlomos turkiška, aromaterapinė, infraraudonųjų spindulių ir suomiška pirtys.

Savaitgaliais „Girstučio“ baseinas tampa šeimos baseinu – kartu laiką leidžiančių tėvelių, mamyčių ir vaikų vieta, kuri puikiai tinka šeimos laisvalaikiui.

Taip pat čia įrengti masažo kabinetai, sulčių bei sveikuoliškų kokteilių baras kuriame galėsite pasistiprinti.

224 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauno rajonas turi naują laivą: plukdys dviratininkus ir rengs pažintines keliones

Kaune daugėja prie nuotolinio mokymo pereinančių mokyklų

Patvirtintas pirmas koronaviruso atvejis tarp Kauno savivaldybės darbuotojų

Draudimas rinkti miško gėrybes privačiose teritorijose – neatšaukiamas

Gyventojams patyrusiems stresą dėl koronaviruso situacijos - nemokamos psichologinės konsultacijos

R. Karbauskis ramina aistras: skiepai nuo koronaviruso – rekomenduojami

Alytaus gaisro byla keliauja į teismą: įtarimai pareikši septyniems asmenims

Proveržis beveik 20 metų strigusioje byloje: sulaikyti R. Daškevičiaus žmogžudystės organizavimu įtariami kauniečiai

Užfiksavus naują koronaviruso rekordą griežtesnės priemonės bus taikomos konkretiems miestams

Su židiniais siejama beveik 100 naujų koronaviruso atvejų: infekcija ir toliau plinta Kauno mokyklose