„Akacijų alėja 2019“ tiesioginė transliacija portale „Kas vyksta Kaune“

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Liepos 13 dieną, šeštadienį, jau 19-ąjį kartą vyksta nemokamas „Akacijų alėjos“ festivalis. Dešimtis tūkstančių dainuojamosios poezijos ir gyvos muzikos mėgėjų sutraukiantį bardų festivalį „Kas vyksta Kaune“ transliuos tiesiogiai.

17:20 val. prasidedantis festivalis, kurį taikliausia vadinti septyniomis valandomis ant žolės skambant prasmingiems tekstams ir nuostabiai muzikai, vyks Kauno rajone esančiame kurortiniame Kulautuvos miestelyje. Jo metu galėsite paskęsti akustinių, kamerinių stilių ir pušų apsuptyje.

Festivalį atidarys grupė „Vitražai“, vėliau scenoje pasirodys Robertas Semeniukas ir Justė Kraujelytė. Tai vieni žymiausių Lietuvos folkloro muzikos atlikėjų. Jų kūriniuose susipina lietuviškos dainų tradicijos ir roko, bliuzo bei world stilių atspalviai.

Vėliau ant scenos lips Karolis Rupkus, Andrius Zalieska–Zala, geriau žinomas kaip grupės „Arbata“ vokalistas, Darius Mileris-Nojus. Nojų pakeis „Baltos varnos“. Po jų – dvi merginos – Milda ir Teresė Andrijauskaitės – išskirtinių vokalų duetas leis pasinerti į savito stiliaus, kupino folko elementų, etno ar liaudies dainų motyvų jungtį.

Apie 21 val. scenoje išgirsime dviejų brolių ir bičiulių grupę „Kūjeliai“, po jų scenoje pasirodys dvi gerai žinomos moterys – Jurga ir Ieva Narkutė. Pušų priegblobstyje jos dovanos itin melodingą ir jautrią muziką. Jurga pripažinta ne tik gimtojoje šalyje, bet ir užsienyje ir yra pelniusi daugybę prestižinių muzikos apdovanojimų. I. Narkutė festivalio svečiams pristatys specialiai šiai vasarai atnaujintą programą „Visos meilės taisyklės“.

„Akacijų alėjos“ pagrindinį koncertą užbaigs pirmąjį kartą šioje scenoje pasirodantys „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“. Iš vakaro ramybės energiją scenoje skleidžianti grupė, šiais metais su daina ir vaizdo klipu „Mažulė“ susilaukusi daugybės simpatijų, išjudins kiekvieną.

12 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Už V. Matijošaičio dvare atliktus darbus jų vykdytojas turės atlyginti tūkstantinę žalą valstybei: baudų bus daugiau

Ar „Žalgirio“ žaidėjai jaučiasi per geri ir kodėl Šaras kelia toną prieš žurnalistus?

Nepažįstamam asmeniui sumušus vyrą pareigūnai prašo pagalbos

Kaune išaugo sergamumas gripu ir ūminėmis infekcijomis

Kauno S. Dariaus ir S. Girėno aerodrome rastas stirnos kailis

Policijos reidas Kaune: nustatyta virš 1000 greičio viršijimo atvejų

Kita Kauno oro uosto pusė: siekia tapti Baltijos šalių lyderiu ir siūlyti unikalias kryptis

„Bolt“ pristato naujieną: į paslaugų platformą įdiegta papildoma funkcija

Užsimoję prisijungti Raudondvarį, iš stalčiaus ištraukė naujo tilto projektą

Kaune prie vairo įkliuvo neblaivus policijos mokyklos specialistas