„Akacijų alėja 2019“ tiesioginė transliacija portale „Kas vyksta Kaune“

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Liepos 13 dieną, šeštadienį, jau 19-ąjį kartą vyksta nemokamas „Akacijų alėjos“ festivalis. Dešimtis tūkstančių dainuojamosios poezijos ir gyvos muzikos mėgėjų sutraukiantį bardų festivalį „Kas vyksta Kaune“ transliuos tiesiogiai.

17:20 val. prasidedantis festivalis, kurį taikliausia vadinti septyniomis valandomis ant žolės skambant prasmingiems tekstams ir nuostabiai muzikai, vyks Kauno rajone esančiame kurortiniame Kulautuvos miestelyje. Jo metu galėsite paskęsti akustinių, kamerinių stilių ir pušų apsuptyje.

Festivalį atidarys grupė „Vitražai“, vėliau scenoje pasirodys Robertas Semeniukas ir Justė Kraujelytė. Tai vieni žymiausių Lietuvos folkloro muzikos atlikėjų. Jų kūriniuose susipina lietuviškos dainų tradicijos ir roko, bliuzo bei world stilių atspalviai.

Vėliau ant scenos lips Karolis Rupkus, Andrius Zalieska–Zala, geriau žinomas kaip grupės „Arbata“ vokalistas, Darius Mileris-Nojus. Nojų pakeis „Baltos varnos“. Po jų – dvi merginos – Milda ir Teresė Andrijauskaitės – išskirtinių vokalų duetas leis pasinerti į savito stiliaus, kupino folko elementų, etno ar liaudies dainų motyvų jungtį.

Apie 21 val. scenoje išgirsime dviejų brolių ir bičiulių grupę „Kūjeliai“, po jų scenoje pasirodys dvi gerai žinomos moterys – Jurga ir Ieva Narkutė. Pušų priegblobstyje jos dovanos itin melodingą ir jautrią muziką. Jurga pripažinta ne tik gimtojoje šalyje, bet ir užsienyje ir yra pelniusi daugybę prestižinių muzikos apdovanojimų. I. Narkutė festivalio svečiams pristatys specialiai šiai vasarai atnaujintą programą „Visos meilės taisyklės“.

„Akacijų alėjos“ pagrindinį koncertą užbaigs pirmąjį kartą šioje scenoje pasirodantys „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“. Iš vakaro ramybės energiją scenoje skleidžianti grupė, šiais metais su daina ir vaizdo klipu „Mažulė“ susilaukusi daugybės simpatijų, išjudins kiekvieną.

12 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Prie avaringos Kauno sankryžos partrenktas dviratininkas

„Kauniečio testas“: nuo patyčių iki melagysčių

Sunku patikėti: į kaunietės automobilį magistralėje parskriejo elektrinis įrankis

Šilainiškiai būrėsi į atnaujinto parko atidarymą

Situaciją Kaune ėmėsi spręsti nacionaliniu mastu: A. Kupčinskas siūlo keisti įstatymą

Paskutinį mėnesio sekmadienį - priminimas kauniečiams

Garsus mokslininkas pamokė, kaip atsikirsti Lietuvos vakcinų priešininkams

Kauniečiai išskyrė 10 priežasčių, kodėl Kaunas – geriausias Lietuvoje

Kaune sekmadienį atidaromas atnaujintas Santarvės parkas

„Laisvės pikniko“ diskusija: ar Kauno meras vykdo duotus pažadus?