Kauną užplūdo šventinė nuotaika: gyventojai dalijasi savo puošta eglute – Kas vyksta Kaune
Skaitytojo pranešimas

Kauną užplūdo šventinė nuotaika: gyventojai dalijasi savo puošta eglute

/ Skaitytojos nuotr.
Dalintis:
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email

Didžiųjų metų švenčių laukimas atkeliauja į Kauną, o gyventojai iš Romainių dalijasi ir gražia iniciatyva – papuošta eglutė atokvėpio aikštelėje. Tiesa, eglutė puošta ne dirbtiniais žaisliukais, o natūraliais gamtos papuošimais.

„Prasidėjo ypatingas metas – Didžiųjų Metų Švenčių laukimas. Miestuose, miesteliuose, viena už kitą gražesnės, sužibo Kalėdinės eglės. Šventinėmis lemputėmis, dekoracijomis pasipuošė gyventojų kiemai.

Mūsų bendruomenė taip pat įsiliejo į Didžiųjų Metų Švenčių laukimą – daugelio gyventojų pamėgtoje Romainių atokvėpio aikštelėje papuošė Kalėdų eglutę. Siekdami prisidėti prie žaliojo kurso, mažinti neigiamą poveikį aplinkai, eglutės puošybai panaudojom natūralius žaislus – kankorėžius, šermukšnių, putinų, aronijų uogas. Tikimės, kad uogos paukšteliams patiks“, – gražia iniciatyva pasidalijo kaunietė.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
DIENOS TOP

Populiariausi

NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune“.