Kaunietis pratrūko: už ką mokame pinigus? - Kas vyksta Kaune
Skaitytojo pranešimas

Kaunietis pratrūko: už ką mokame pinigus?

Skaitytojo nuotr.
Dalintis:

Ketvirtadienį „Kas vyksta Kaune” redakciją pasiekė pasipiktinusio vairuotojo laiškas. Lig šiol buvusi nemokama automobilių stovėjimo aikštelė apmokestinta, tačiau jos būklė dar prastesnė nei buvo. Kaunietis teiraujasi, už ką vairuotojai priversti mokėti pinigus?

„Ar tai normalu? Kauno parkavimas neatsako. Parkavimo aikštelė pernai buvo gan tvarkinga ir nemokama. Šiemet uždėtas ženklas, kad mokama. Baudos išrašomos, bet sumokėti kur nėra (aparato). O aikštelė labiau statybų aikštelė, purvo balos. Automobilis lieka purvinas, batai praeinant aikštelę taip pat, o už tai dar susimokėti reikia.

Jei jau mokama – tai už ką ši paslauga? Ar neturi būti kažkokie reikalavimai aikštelei? Bent grindinys kažkoks? Ar bet kur įkaltas ženklas suteikia teisę rinkti pinigus? Aikštelės adresas Jonavos g. 66”, – pyktį liejo vairuotojas.

79
6
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune”.