Po smūgio verslininkės I. Budrienės 17-mečiui sūnui – naujos bylos detalės – Kas vyksta Kaune

Po smūgio verslininkės I. Budrienės 17-mečiui sūnui – naujos bylos detalės

Lrytas.lt / Vygandas Trainys 2023/06/26 20:47

Platų atgarsį sukėlęs tyrimas dėl žinomos Kauno verslininkės Ingos Budrienės 17-mečio sūnaus, repo atlikėjo Manto sumušimo kovų turnyre „Jungle King“ būtų baigtas jau gerokai anksčiau, jeigu ne paskutiniai du liudininkai iš Klaipėdos, kurie vis atidėlioja savo atvykimą į apklausą.

„Tikimės, kad apklausos įvyks šią arba kitą savaitę. Po to tyrimas bus baigtas, byla atsidurs teisme“, – portalui lrytas.lt pirmadienį pranešė Kauno prokuroras Arūnas Čepkauskas.

Baudžiamojoje byloje dėl viešosios tvarkos pažeidimo pareikšti vienam Kaune vykusio turnyro organizatorių, sportininkui ir nuomonės formuotojui 31 metų Remigijui Viršilai.

Kaip įrodymas prie bylos medžiagos prijungtas vaizdo įrašas, kuriame užfiksuota, kaip R. Viršila baigiantis turnyrui, ne kovos metu ringe repo improvizacijas atlikusiam Mantui smogia ranka per veidą. Po smūgio paauglys parkrito ant grindų, buvo iškviesta greitoji pagalba – vaikinas skundėsi galvos skausmais, jo veidas buvo ištinęs.

Medicinos specialistai nustatė, jog nepilnamečiui reperiui buvo padarytas nežymus sveikatos sutrikdymas. Minėti du uostamiesčio gyventojai buvo galimo nusikaltimo vietoje, tikriausiai matė iš arti smūgį, tad jų parodymai būtų reikšmingi. Juos planuota apklausti jau gegužės pradžioje, tačiau apklausos buvo jau ne kartą atidėtos.

Byloje iš viso yra iki dešimties liudininkų, beveik visi jie jau yra apklausti. „Jis neigia savo veiksmais sutrikdęs viešąją tvarką“, – atsakė prokuroras A. Čepkauskas, portalui lrytas.lt pasiteiravus, ar įtariamasis pripažįsta kaltę.

Motina – pakraupusi

Konfliktas įsiplieskė šių metų vėlų kovo 12-osios vakarą Kauno pramogų ir laisvalaikio centre „Kauno oazė“. Verslininkės I. Budrienės sūnus yra pradedantysis reperis. Baigiantis renginiui vaikinui ringe buvo suteikta galimybė atlikti repo improvizaciją.

Vaizdo įraše užfiksuota, kaip į ringą ne kovos metu įžengęs R. Viršila prieina prie nepilnamečio ir jam trenkia. Netrukus buvo iškviesti greitosios pagalbos medikai ir policijos pareigūnai.

„Manto veidas buvo ištinęs. Tas vyras dvigubai didesnis, vyresnis, aukštesnis. Jo smūgis buvo vyriškas, be to, jis – kovotojas. Kraupu, kaip užtikrintai tas suaugęs vyras trenkia“, – po išpuolio sakė I. Budrienė.

Nuvilnijo pasipiktinimo banga

Per apklausą R. Viršilai buvo pareikšti įtarimai. Jam gresia viešieji darbai, laisvės apribojimas, bauda, areštas arba laisvės atėmimas iki 2 metų. Nuomonės formuotojo elgesys sukėlė pasipiktinimą visuomenėje, aštrių kritikos žodžių jo atžvilgiu negailėjo ir žinomi žmonės.

I. Budrienė tvirtino, kad dar prieš smūgį R. Viršila siuntinėjo jos sūnui grasinančias ir įžeidžiančias žinutes. Todėl renginio metu vaikinas sumanė pakviesti R. Viršilą į ringą, tačiau ne muštis, o pasigrumti repo „laisvo stiliaus“ kovoje.

Pateikė savo versiją

Tuo tarpu kaltės nepripažįstantis R. Viršila iškart po konflikto išplatino savo versiją – esą vaikinas žemino jį necenzūriniais žodžiais ir kvietė į ringą.

„Atėjęs aš tik juokais pagąsdinau, o jis ištiesęs rankas smūgiavo man į nosį. Jis mane palietė pirmas“, – dėstė jau 5 metus aktyviai sportuojantis atletas.

Tačiau filmuotoje medžiagoje matyti, kaip R. Viršila ringe pirmas atlieka puolamuosius judesius prieš vaikiną, elgiasi agresyviai.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA