Kaune įkurti biurą ryžosi dar viena įmonė iš Vilniaus

M. Gudzinevičiaus nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Klientų aptarnavimo ir telerinkodaros bendrovė „Planas chuliganas“ plėtrai pasirinko Kauną: duris neseniai atvėrė naujas įmonės biuras, kuriame jau dirba 50 darbuotojų, o artimoje ateityje jų prireiks dar daugiau.

Kaip rašoma „Planas chuliganas“ pranešime spaudai, penktus veiklos metus skaičiuojančios lietuviško kapitalo telerinkodaros, pardavimo ir klientų aptarnavimo srityse besispecializuojančios bendrovės „Planas chuliganas“ vadovas Dovydas Braukyla teigia, kad naują biurą įkurdinti Kaune buvo nuspręsta dėl kelių priežasčių.

Kaunas yra patraukli terpė verslui ir šį miestą, vykdant plėtrą, renkasi vis daugiau užsienio bei Vilniaus bendrovių. Jis gali pasiūlyti gerą kokybės ir kainos santykį, jame yra daugybė jaunų karjerą pradedančių talentingų žmonių, be to, Kaunas pasižymi puikiai išvystyta humanitarinių mokslų baze, kuri mums, ieškantiems geras anglų kalbos žinias turinčių darbuotojų, yra taip pat labai svarbi“, – sakė D. Braukyla.

Pasak jo, kadangi didžiąją visų bendrovės darbuotojų dalį sudaro jauni specialistai, įmonė, kurdama naują biurą Kaune, vadovavosi būtent jų pageidavimais ir įdiegė jaukios darbo vietos tradiciją. Be to, ten skatinamas atvirumas, karjeros galimybių siekis ir tarpusavio bendradarbiavimas.

„Plano chuligano“ atėjimu į laikinąją sostinę džiaugiasi ir VšĮ „Kaunas IN“ verslo skyriaus vadovas, atliekantis direktoriaus funkcijas Tadas Stankevičius. Jo teigimu, sėkminga „Plano chuligano“ plėtra į Kauną dar kartą patvirtina, kad verslo paslaugų sektoriui galimybių Kaune yra išties daug ir šis potencialas iki šiol buvo tik iš dalies naudojamas.

„Visai neseniai Kauno potencialas ir patrauklumas paslaugų centrams buvo įvertintas ne tik Lietuvos, bet ir Rytų bei Vidurio Europos regiono kontekste – miestas buvo nominuotas į miestų, per 2019-uosius pademonstravusių didžiausią proveržį paslaugų centrų sektoriuje, penketuką. Pastarųjų metų paslaugų sektoriaus verslo priimti sprendimai iliustruoja situaciją, kad ilgamečiai vietinės rinkos žaidėjai jau įžvelgė puikių galimybių ir talentų pasiūlą Kaune, todėl šiandien savo tolesnei plėtrai renkasi būtent Kauną“, – sakė „Kaunas IN“ atstovas.

Anot jo, „Plano chuligano“ atėjimas turės reikšmingos įtakos darbo rinkai mieste, leidžiant daugiau jaunuolių studijuojant ar jau baigus mokslus atsistoti ant kojų, pradėti savo karjeros kelią būtent Kaune.

„Be to, ši plėtra, išties, pasirinkta itin tinkamu laiku, todėl leis amortizuoti mieste atsiradusius svyravimus paslaugų centruose dirbančių specialistų rinkoje. Taip pat, įvertinus išties kiek netradicinį „Plano chuligano“ požiūrį, manau, jog šios įmonės įsiliejimas į miesto darbo rinką įneš tam tikro papildomo žavesio, charakterio ir dinamikos“, – svarstė T. Stankevičius.

Paklausus jo, ar miestas yra pasiruošęs patenkinti „Plano chuligano“ žmogiškųjų išteklių poreikius, „Kaunas IN“ vadovas tikino, kad dėl to problemų nekils.

„Juk ne veltui Kaunas jau daug metų yra vadinamas studentų ir universitetų miestu. Taigi potencialių darbuotojų čia tikrai neturėtų pristigti. Juolab, kad konkurencija dėl komunikacijos, klientų aptarnavimo specialistų, net ir teksto kūrėjų taisyklinga anglų kalba šiandieninėje darbo rinkoje nėra tokia įtempta kaip informacinių technologijų specialistų ar inžinierių“, – tikino pašnekovas.

Jo manymu, augdamas „Planas chuliganas“ labai greitai pats galės įsitikinti, kad erdvės plėtrai Kaune – netgi daugiau, nei galėjo pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.

„Būtent tokiomis asmeninėmis patirtimis su mumis dalijasi pastarojo meto naujieji paslaugų sektoriaus investuotojai Kaune“, – džiaugėsi T. Stankevičius.

Palyginti su 2018-aisiais, šiemet „Planas chuliganas“ išaugo apie 30 proc. Tačiau šis rezultatas, matyt, nublanks, nes, bendrovės vadovo D. Braukylos skaičiavimu, šiais metais įmonė ūgtelės net iki penkių kartų. Vien Kaune per šiuos metus ketinama įdarbinti dar iki 100 naujų klientų aptarnavimo specialistų.

3 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Prie Kauno marių įrengtos trys naujos stovėjimo aikštelės ir valčių nuleidimo vietos

Dėl karantino pažeidimų per šeštadienį nubausti 69 žmonės

Jubiliejinę Sausio 13-ąją siūloma paskelbti nedarbo diena

Tragiškas savaitgalis Eiguliuose: žuvo pro balkoną iškritęs jaunuolis

Kardinolo S. Tamkevičiaus sveikinimas su Verbų sekmadieniu

Koronaviruso atvejų skaičius Lietuvoje perkopė 800

Kalėti nuteistam „Agurkinių“ lyderiui S. Velečkai - valstybės kompensacija

Kaune patvirtintas vienuoliktas mirties nuo koronaviruso atvejis

Lietuvoje uždarius oro erdvę, nusileido vienas paskutinių lėktuvų

Fiksuoja skaitytojas: Šilainiuose nusidriekė į „Lidl“ norinčių įeiti kauniečių eilė