Susižalojus mamai, J. Sadauskienę nustebino „Savo“ valdytojų abejingumas – Kas vyksta Kaune

Susižalojus mamai, J. Sadauskienę nustebino „Savo“ valdytojų abejingumas

J. Sadauskienės, D. Ščiukos nuotr., „Kas vyksta Kaune“ montažas

Besibaigiant savaitei „Modilinos“ modelių agentūros įkūrėja ir vadovė Jolanta Sadauskienė pasidalijo žinute apie skaudų prekybos centre „Savas“ įvykusį incidentą. Užkliuvusi ir parkritusi susižalojo žinomos moters mama Elfrida Gembeckienė – prekybos centro valdytojai savo kaltės dėl to neįžvelgia ir teigia, kad kilimai yra tvarkomi tinkamai.

Įrašą savo „Facebook“ paskyroje J. Sadauskienė paviešino su tikslu rasti dvi merginas, kurios pagelbėjo gruodžio 11 d. PC „Savas“ susižeidusiai jos motinai kol prekybos centro personalas, esą, net nepriėjo. Praeivės, pasakojo verslininkė, „gulinčiai ant žemės ir iš skausmo rėkiančiai moteriai“ iškvietė greitąją pagalbą ir laukė, kol nukentėjusiąją išvežė. Paaiškėjo, kad 79-erių moteris išsinarino dešiniojo peties žastikaulį.

„Labai gaila, kad AB „Prime Location Property Fund“, valdanti PC „Savas“, pataupė ant kilimėlių ir mano mama užkliuvusi už jų patyrė sužalojimą, dėl ko šešios savaitės įtvare ir ilga reabilitacija! Jų personalas nei apsauga net nepriėjo ir nepasisiūlė padėti senai sužalotai moteriai“, – teigė J. Sadauskienė.

Modelių agentūros steigėja pateikė prekybos centro valdytojams oficialią pretenziją, kurioje nurodė, kad narkozė ir vaistai nuo skausmo inkstų nepakankamumą turinčios motinos organizmui sudavė didelį smūgį, apsunkino abiejų moterų gyvenimą, nes iki tol pati apsitvarkydavusi E. Gembeckienė tapo priklausoma nuo kitų pagalbos.

J. Sadauskienė prašė apmokėti už penkias savaites profesionalios slaugės paslaugų ir reabilitaciją, kuri bus skirta po gydymo, taip pat padengti visas medicinines išlaidas ir sumokėti moralinę kompensaciją, kurios dydį moteris patikėjo nuspręsti „Savo“ valdytojams.

Visgi „Prime Location Property Fund“ vadovas Tomas Pauliukonis atsakė bendrovę apgailestaujant, bet nematant pagrindo tenkinti pretenziją, mat prekybos centro įėjimas incidento dieną esą buvo pažymėtas apie slidžią dangą įspėjančiais ženklais. Dėl to lankytojų saugumas įėjimo zonoje tenka jų pačių atsakomybei.

Iš šio atsakymo turinio, dėstė verslininkė, akivaizdu, kad PC „Savas“ neskiria savokų „slidu“ ir „betvarkė“. J. Sadauskienė pabrėžė, kad jos mama tikrai ne paslydo, o prie įėjimo užkliuvo už nelygaus kilimo.

Praėjus net kelioms dienoms po nelaimės moteris užfiksavo, jos manymu, pavojingus kilimų nelygumus, nors tikėjosi, kad jau kitą rytą viskas bus sutvarkyta. „Kas vyksta Kaune“ J. Sadauskienė nurodė, kad incidento aplinkybes tiria policija, kol kas neaišku, kokia bus istorijos atomazga.

Komentarą dėl parkritusios moters „Kas vyksta Kaune“ pateikė PC „Savas“ vadovė Aušra Lapinskienė:

Šiuo metu – Kalėdų laikotarpis ir visuose prekybos centruose pilna žmonių. Vieni ramiai ieško dovanų. Kiti gi skuba galvas pametę, braunasi, bėga, stumdosi. Tas pats ir gatvėse. Vieni ramiai laukia automobilių kamščiuose, kiti lekia vos ne bordiūrais, sukeldami avarines situacijas. Laikytis saugumo – visų mūsų atsakomybė. Jeigu žmogus nepakelia kojų, neturi kantrybės palaukti, ramiai išgyventi šį laikotarpį, skuba, pyksta ant kitų, gal geriau jam likti namuose?

Noriu pasakyti, kad per tuos kilimėlius kasdien praeina virš 10 000 žmonių. Galvojant logiškai, jeigu jie būtų nesaugūs, ar tyliai „tykotų“ savo aukų kaip kokie „žudikai“, kokie 5 000 tikrai ant jų nukristų ir susižalotų, ar ne? O gal kai kurie žmonės krenta ir susižaloja ir savame bute. Bet juk prekybos centrą apkaltinti ir dar paprašyti jo nemažos pinigų sumos turbūt labiau apsimoka? Tačiau jeigu žmogus pats neatsargus, kodėl už jį turi mokėti kiti?

Kilimėliai priklauso kompanijai „Lindstrom“. Bendrovės darbuotojai juos keičia kas antra diena. Ši kompanija turi sertifikatus. Argi ji išsilaikytų rinkoje, jeigu tiestų nesaugius kilimėlius? Taip pat šioje zonoje, nors ji yra saugi, papildomai visuomet sustatyti ženklai „atsargiai, slidžios grindys“, kad žmonės būtų dėmesingesni.

Todėl verčiau būkime patys atidūs, o ne kaltinkime kitus. Kaltinti kitus, kad tau kažkas nepasisekė ir dar už tai reikalauti pinigų yra mažų mažiausia negražu ir negarbinga.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.