Išrinkta Kauno konservatorių vadovė

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kaip šeštadienio vakarą paskelbė Kauno konservatoriai, kartą vykusiuose visuotiniuose Tėvynės Sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Kauno miesto skyrių sueigos pirmininko rinkimuose nugalėjo Jurgita Šiugždinienė, surinkusi 69,08 proc. rinkimuose dalyvavusių partiečių balsų. Kauno tarybos narė dėl pirmininko pozicijos varžėsi su TS-LKD Kauno Žaliakalnio skyriaus atstovu Vitu Lendraičiu.

„Šią pergalę vertinu kaip mandatą dideliems pokyčiams Kaune. Pirmiausiai mūsų partijoje, o po to ir visame Kauno mieste. TS-LKD įsivaizduoju, kaip bendruomenę, kuri gina demokratijos principus, skaidrumą, žmonių, o ne interesų grupių poreikius, kurti šiuolaikišką, bet savo unikalumą išlaikantį Kauno miestą.

Kad tai pasiektumėme artimiausiu metu eisime gilių pokyčių keliu, tiek peržiūrint mūsų partinę struktūrą, tiek atsinaujinant vadovybei, tiek ir atvirai kalbantis su nariais apie tai, kaip galime kurti vieningesnę ir labiau susitelkusią partiją. Laukia ir didelis Seimo rinkimų iššūkis.

Matau, kad TS-LKD turi didžiulį potencialą, ką pademonstravome Prezidento ir Europos parlamento rinkimuose. Šį potencialą turime stiprinti ir įprasminti kitokia, gyventojus labiau įtikinančia ir aktyvesne veikla, naujoviška rinkimų kampanija“, – TS-LKD Kauno skyriaus „Facebook“ puslapyje cituojama konservatorių lydere Kaune tapusi J. Šiugždinienė. Politikė svarbiausių darbų sąrašu pasidalijo ir savo „Facebook“ puslapyje.

J. Šiugždinienė yra Kauno miesto savivaldybės tarybos narė, šiuo metu vadovauja TS-LKD Strateginei grupei ir partijos programos rengimui. J. Šiugždinienė yra buvusi Kauno technologijos universiteto prorektorė ir laikinoji rektorė, Jungtinių Tautų organizacijos ekspertė, dirbusi ir Andriaus Kubiliaus komandoje 2008-2012 m. Vyriausybės laikotarpiu.

Primename, kad likus visai nedaug laiko iki Kauno konservatorių vedlio rinkimų, drastiškai praretėjo kandidatų gretos, iš 6 liko vos 2 – J. Šiugždinienė ir minėtas V. Lendraitis. Kiti vietos konservatoriai savo kandidatūras atsiėmė debatų metu arba netrukus po jų.

53 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

V. Matijošaitis Kauno „Žalgirio“ sirgalių iš arenos išvaryti neplanuoja

Kaune prasideda dizaino įvykis: pristatys, kaip atrodys miestai po 30 metų

Į duobę po pertraukos smigęs „Žalgiris“ patyrė pirmą Eurolygos pralaimėjimą

VMI laukia kauniečių mokesčių: priskaičiuota 5,4 mln. eurų

„Swedbank“ siūlo prie banko jungtis naudojant piršto antspaudą ar veido atpažinimą

Augant koronaviruso sergančiųjų skaičiui gali mažėti medikų teikiamų paslaugų

A. Monkevičius: koronaviruso plitimas mokymo įstaigose kelia nerimą

Svarbi žinia Kauno rajonui: dalis gyventojų liks be vandens

Nenorintiems registruotis baruose – baudos iki 1500 eurų

A. Veryga nepatenkintas „Žalgirio“ rungtynėmis: nusipirkus bilietą galima ir neiti