Išrinkta Kauno konservatorių vadovė

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kaip šeštadienio vakarą paskelbė Kauno konservatoriai, kartą vykusiuose visuotiniuose Tėvynės Sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) Kauno miesto skyrių sueigos pirmininko rinkimuose nugalėjo Jurgita Šiugždinienė, surinkusi 69,08 proc. rinkimuose dalyvavusių partiečių balsų. Kauno tarybos narė dėl pirmininko pozicijos varžėsi su TS-LKD Kauno Žaliakalnio skyriaus atstovu Vitu Lendraičiu.

„Šią pergalę vertinu kaip mandatą dideliems pokyčiams Kaune. Pirmiausiai mūsų partijoje, o po to ir visame Kauno mieste. TS-LKD įsivaizduoju, kaip bendruomenę, kuri gina demokratijos principus, skaidrumą, žmonių, o ne interesų grupių poreikius, kurti šiuolaikišką, bet savo unikalumą išlaikantį Kauno miestą.

Kad tai pasiektumėme artimiausiu metu eisime gilių pokyčių keliu, tiek peržiūrint mūsų partinę struktūrą, tiek atsinaujinant vadovybei, tiek ir atvirai kalbantis su nariais apie tai, kaip galime kurti vieningesnę ir labiau susitelkusią partiją. Laukia ir didelis Seimo rinkimų iššūkis.

Matau, kad TS-LKD turi didžiulį potencialą, ką pademonstravome Prezidento ir Europos parlamento rinkimuose. Šį potencialą turime stiprinti ir įprasminti kitokia, gyventojus labiau įtikinančia ir aktyvesne veikla, naujoviška rinkimų kampanija“, – TS-LKD Kauno skyriaus „Facebook“ puslapyje cituojama konservatorių lydere Kaune tapusi J. Šiugždinienė. Politikė svarbiausių darbų sąrašu pasidalijo ir savo „Facebook“ puslapyje.

J. Šiugždinienė yra Kauno miesto savivaldybės tarybos narė, šiuo metu vadovauja TS-LKD Strateginei grupei ir partijos programos rengimui. J. Šiugždinienė yra buvusi Kauno technologijos universiteto prorektorė ir laikinoji rektorė, Jungtinių Tautų organizacijos ekspertė, dirbusi ir Andriaus Kubiliaus komandoje 2008-2012 m. Vyriausybės laikotarpiu.

Primename, kad likus visai nedaug laiko iki Kauno konservatorių vedlio rinkimų, drastiškai praretėjo kandidatų gretos, iš 6 liko vos 2 – J. Šiugždinienė ir minėtas V. Lendraitis. Kiti vietos konservatoriai savo kandidatūras atsiėmė debatų metu arba netrukus po jų.

53 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauno tinklininkės iškovojo kelialapį į Baltijos tinklinio čempionato finalo ketverto turnyrą

Kurį laiką Šančiuose gulėjusius šiukšlių kalnus ėmė tvarkyti tik po kauniečių pasipiktinimo

Išbandyta: geriausia apsauga nuo netikėto susidūrimo su „trikoju“

Kas antras lietuvis mano, jog 870 eurų atlyginimas yra per mažas

Apklausa: daugiau nei trečdalis vairuotojų viršija greitį - pristabdo tik prie matuoklių

Paaiškino, kodėl renkami jūsų asmeniniai duomenys bei kaip juos apsaugoti

Išnuomoti būstą Kaune nebėra paprasta, bet čia – pelningiau nei Vilniuje

Išskirtinis interviu su legendine latvių grupe: mus vadino vaikais, žaidžiančiais smėlio dėžėje (foto)

Reido metu pagavo ne tik neblaivius vairuotojus: važiavo su vasarinėmis padangomis

Advokatė atsako: ar rangovas turi pašalinti statinio defektus be rangos sutarties?