I. Šimonytė prieš rinkimus nebeplanuoja užsukti į Kauną

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Praeitą savaitę portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija susisiekė su pirmojo LR Prezidento rinkimų turo nugalėtojų Ingridos Šimonytės ir Gitanos Nausėdos rinkimų štabais dėl galimybės gauti išskirtinius kandidatų interviu. Kaune apsilankiusio G. Nausėdos interviu tiesiogiai ištransliuotas praeitą penktadienį.

Pirmadienio vakarą I. Šimonytės štabas galutinai patvirtino, kad kandidatė šio pasiūlymo atsisakė dėl laiko stokos, tačiau užtikrino, kad pergalės rinkimuose atveju interviu kauniečiams bus duotas artimiausiu metu.

„I. Šimonytė taip pat yra ir Seimo narė, todėl jos galimybes sudalyvauti visuose susitikimuose, į kuriuos yra kviečiama, riboja ir tai, kad ji turi dalyvauti Seimo posėdžiuose“, – portalui priežastis vardino štabo komunikacijos vadovė Giedrė Balčytytė.

Pasak jos, šeštadienį I. Šimonytė neplanuotai aplankė gimtadienį šventusį Kauną grįždama į Vilnių iš susitikimo Lazdijuose. Tačiau, G. Balčytytės teigimu, dar kartą atvykti į Kauną ir duoti interviu kandidatė iki rinkimų nebespės.

„Man dabar sunku būtų vietoje Ingridos pažadėti, jog pergalės atveju portalas „Kas vyksta Kaune“ taptų tarp pirmųjų, kuriems I. Šimonytė duotų interviu, bet tokį pageidavimą mes girdime ir stengsimės jį įgyvendinti“, – sakė G. Balčytytė.

Praeitą penktadienį per miesto gimtadienio šventę Kaune apsilankęs kandidatas į LR Prezidentus G. Nausėda davė išskirtinį interviu portalui „Kas vyksta Kaune“.

Gegužės 12 d. vykusiame pirmajame ture Kauno rezultatai buvo palankesni I. Šimonytei. Už ją Kaune balsavo 38 proc. kauniečių, už Gitaną Nausėdą – 32 proc. Kauno rajone persvara buvo mažesnė – atitinkamai 36 proc. ir 34 proc.

Rinkimų į LR Prezidentus antrasis turas vyks ateinantį sekmadienį, gegužės 26 d. Drauge su Prezidentu Lietuvos Respublikos piliečiai išrinks ir politikus, kurie atstovaus Lietuvai Europos Parlamente (EP).

Daugiau informacijos apie EP rinkimus rasite čia.

4 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Aktualu pardavinėjantiems automobilį: ateityje reikės specialaus numerio

Rekonstrukcija Aleksote pasiekė piką – uždaromas tiltas

Vyriausybė: stojantiesiems į aukštąsias sąlygos bus vienodos

Graikijoje užgimusią svajonę įgyvendino Kaune

Paskelbti mokyklinio lietuvių kalbos egzamino rezultatai: ne visi gali džiaugtis

Pasaulio universitetų reitinge VDU – tarp šalies lyderių

Dvylikametė pagerino 9 metus kaunietei R. Meilutytei priklausiusį rekordą

Neseniai rekonstruotose Kauno gatvėse - naujos kliūtys

Kaune laikinai bus sustabdytas vandens tiekimas

Kėdainiuose užpultas ir sumuštas Kauno policijos pareigūnas