Eigulių gyventojai nebežino ką daryti – ilgapirščiai automobilių žibintus vagia ir dienos metu | Kas vyksta Kaune
Visi pranešimai
Skaitytojo pranešimas

Eigulių gyventojai nebežino ką daryti – ilgapirščiai automobilių žibintus vagia ir dienos metu

„Facebook“ grupės „Eigulių, Kalniečių gyventojai“ nuotr.
Dalintis:

Su naujienų portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija susisiekė Eigulių gyventojas, teigiantis, jog šiame mikrorajone gyvenantys kauniečiai susiduria su gana dažnomis vagystėmis.

„Noriu informuoti, kad Eigulių mikrorajone nuo ilgapirščių kenčiam“, – rašė kaunietis.

Vyras teigė, jog vienoje Eigulių bendruomenės feisbuko grupėje jau buvo viešinta problema.

„Komentaruose nuotraukų pilna, S. Žukausko g. labai nemylimos „Volvo XC60“ mašinos, vagia lempas kaip pasiutę. Mano kaimynei prie 19 namo prieš gal 3 mėnesius irgi iš „XC60“ išlupo lempas“, – pasakojo vyras.

Vyras teigė, jog dėl problemos kreipėsi į daugiabučių namų administravimo įmonę „Civinity“ dėl vaizdo kamerų instaliavimo inicijavimo, tačiau bendrovė, vyro teigimu, atsakė, jog tam būtinas šimtaprocentinis visų gyventojų sutikimas.

„Kai dienomis vagia, lupa lempas iš būtent „Volvo“ tai neįtikėtina. Ne „BMW“, ne „Mercedez-Benz“, o volvas“, – stebėjosi vyras.

Pagal Baudžiamojo kodekso 178 straipsnį, tas, kas pagrobė svetimą turtą, baudžiamas viešaisiais darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštu, arba laisvės atėmimu iki trejų metų.

14
6
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune”.