B. Vėsaitė mėnesį grožėjosi užburiančiais Tailando vaizdais: kelionės pradžia neapsiėjo be nesklandumų | Kas vyksta Kaune

B. Vėsaitė mėnesį grožėjosi užburiančiais Tailando vaizdais: kelionės pradžia neapsiėjo be nesklandumų

Lrytas.lt 2023/12/21 10:01
Birutė Vėsaitė Tailande / „Facebook” nuotr.

Kaunietė politikė Birutė Vėsaitė (72 m.) – aistringa keliautoja, o šį kartą net mėnesiui buvo pakėlusi sparnus į egzotiškąjį Tailandą.

Savo tolimą kelionę B. Vėsaitė pradėjo Kuala Lampūre. Tiesa, nusileidus paaiškėjo, kad dingo jos lagaminas.

Tačiau nuotaikos tai politikei nesugadino, o po kelių dienų, Krabyje, B. Vėsaitė jau galėjo džiaugtis ir atsiradusiais daiktais.

„Pagaliau pavyko susitikti su savo lagaminu. Bet jau Krabyje, Tailande. Didelis džiaugsmas atgauti savo daiktus. Kelias dienas pylė kaip iš kibiro. Bet lietutis šiltas. Tyrinėjame apylinkes“, – socialiniame tinkle dalijosi politikė.

Tailande ji grožėjosi užburiančiais vaizdais iš laivų, aplankė džiugles, skonio receptorius lepino tailandietiška virtuve, o kūną – populiariais vietiniais masažais.

Iš užfiksuotų akimirkų matyti, kad Birutės mėgiamiausias drabužis Tailande – maudymosi kostiumėlis. O kaip gi kitaip: tolimoje šalyje itin karšta.

„Džiunglių nugalėtojai! Pati įspūdingiausia kelionė po džiungles. Manėme, praeisim žvyruotais takeliais, tačiau tai tapo išgyvenimo kelione. Klimpom molyje iki kelių, bridom upeliais, šokinėjom per uolas ir šaknis, o viršūne tapo lindimas į urvą, kur vandens man buvo iki kaklo. Ne veltui šiam žygiui buvome drausti. Džiaugėmės, kad įveikėm, įspūdžiai – nepamirštami“, – džiaugėsi B. Vėsaitė.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA