Kaune griaudėjo sprogimai: daugiabučio kieme liepsnojo automobilis – Kas vyksta Kaune

Kaune griaudėjo sprogimai: daugiabučio kieme liepsnojo automobilis papildyta

https://videopress.com/v/VASMej51

Naktį iš pirmadienio į antradienį Taikos prospekte užsiliepsnojo lengvasis automobilis „Ford Kuga“. Žaižaruojanti ugnis apgadino dar du šalia stovėjusius automobilius. Tuo metu namo gyventojai spėlioja, nuo ko galėjo kilti gaisras, neatmetama, kad tai padegimas.

„Apie 03.30 kažkas padegė kaimyno „Ford Kuga” baltą. Kažkas sprogo, nukentėjo ir „VW Sharan”, ir dar „VW Polo” tamsi”, – antradienio rytą apie naktį įvykusią nelaimę pranešė skaitytojas.

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento Kauno valdybos duomenimis, gegužės 18 dieną, 03.25 val., buvo gautas pranešimas, kad Taikos pr. 62 dega automobilis.

Į įvykio vietą atvykus ugniagesiams, automobilis „Ford Kuga“ degė atvira liepsna. Sudegė degios transporto priemonės dalys, termiškai paveiktas kėbulas.

Anot ugniagesių, nelaimės metu nukentėjo šalia stovėjęs „VW Polo“ automobilis – apdegė keleivio pusės šonas, išdužo langai, termiškai paveikta dalis kėbulo ir „VW Sharan“ automobilis – apdegė vairuotojo pusės šonas, išdužo langai ir termiškai paveikta dalis kėbulo.

Įvykio aplinkybės tiriamos.

Papildyta gegužės 19 dieną 07.50 val.

Policijos departamento duomenimis, gegužės 18 d. apie 3.30 val. Kaune, Taikos pr., daugiabučio namo kieme, automobilyje „Ford Kuga” kilo gaisras, kurio metu automobilis sudegė. Taip pat apdegė šalia stovėję automobiliai „VW Polo” ir „VW Sharan”. Gaisro priežastis – gedimas elektros instaliacijoje. Nuostolis nustatinėjamas. Tyrimą atlieka PAGD prie VRM Kauno PGV.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA