Plastinės chirurgijos specialisto šeimoje – skyrybų drama: kaunietis dalysis solidų turtą

Saulius Vikšraitis / Asmeninio albumo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Šalyje žinomas plastinės chirurgijos specialistas kaunietis Saulius Vikšraitis skiriasi su žmona Aurelija. Skyrybų byla, kurią inicijavo A. Vikšraitienė, šiuo metu nagrinėjama Kauno apylinkės teismo Kauno rūmuose. Panašu, jog teisine prasme skyrybų procesas nebus lengvas, nes vis dar esamiems sutuoktiniams teks pasidalyti gana solidų santuokos metu užgyventą turtą.

„Apie asmeninio gyvenimo detales nenorėčiau kalbėti“, – DELFI pareiškė skyrybų bylą inicijavusi ir ieškinį Kauno apylinkės teismui pateikusi A. Vikšraitienė.

Nors bylos detalės nėra viešinamos, panašu, jog šis skyrybų procesas nė iš tolo nepanašus į tuos, kai poros išsiskiria bendru sutarimu. Tiek A. Vikšraitienei, tiek ir S. Vikšraičiui atstovauja po du advokatus, o pačios bylos fabula liudija buvus šeimyninę dramą.

Teismui pateiktame A. Vikšraitienės ieškinyje prašoma nutraukti santuoką dėl sutuoktinio kaltės, priteisti neturtinę žalą bei padalyti santuokoje įgytą turtą.

Susisiekus su šalių advokatais, šie patvirtino, jog byla šiuo metu nagrinėjama teisme, tačiau atskleisti jos detalių nepanoro.

DELFI šaltinių žiniomis, šioje byloje įvyko jau ne vienas teismo posėdis, tačiau iki šiol ji nepradėta nagrinėti iš esmės, yra tik parengiamosios stadijos. Tai reiškia, kad teisėjas išnaudoja visas galimybes, duoda laiko sutuoktiniams ir jų advokatams ginčą išspręsti taikiai.

Šioje stadijoje abi šalys, S. Vikšraitis ir skyrybų procesą inicijuojanti A. Vikšraitienė, koreguoja savo reikalavimus. Jų advokatai teismui teikia papildomus dokumentus, tikslinamas ieškinys, vertinamas ginčo objektu tampantis turtas.

Situaciją kiek lengvina ir tai, jog, šaltinių duomenimis, besiskirianti pora neturi mažamečių ar nepilnamečių vaikų, dėl kurių išlaikymo ar gyvenamosios vietos nustatymo gali būti nesutariama.

S. Vikšraitis – plastinės ir rekonstrukcinės mikrochirurgijos pradininkas Kaune, įdiegęs naujas operacijų metodikas. Per 30 darbo metų Kauno Medicinos universiteto klinikose ir versdamasis privačia praktika atliko daugiau nei 8 tūkstančius plastinių ir atkuriamųjų operacijų.

Jis vadovauja uždarajai akcinei bendrovei „Sauliaus Vikšraičio plastinės chirurgijos centras“. Viešai prieinamais duomenis, įmonėje šiuo metu dirba 44 žmonės. S. Vikšraičio sutuoktinė A. Vikšraitienė vadovauja medicinos ir sveikatingumo veikla užsiimančiai uždarajai akcinei bendrovei „Aurer“.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

17 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.

Naujausios žinios

A. Toliatas: „Tikrosios dovanos yra paslėptos iššūkiais ir nepatogumais, nuo kurių pirmiausiai norisi bėgti kuo toliau“

Šiemet Kaune gerumas įgavo kitokių spalvų – įkurtas Gerovės miestas

Dėl programėlių saugos trūkumų, „Android“ telefonai gali tapti pasiklausymo įrankiu

Garliavoje atsidariusioje parduotuvėje – gėrybės iš kaimo

Netoli „Girstučio“ baseino „BMW“ automobilio avarija

Prognozuoja chaosą: dėl naujos padangų perdirbimo tvarkos gali kilti kainos

Bendrystės žinią Kaune neša daugiau nei 400 popierinių žmogeliukų

Daiktų žymėjimas „keliasi“ į elektroninę erdvę

Kadenciją baigęs Lietuvos Prezidentas V. Adamkus pagerbtas už nuopelnus teismų sistemai

Laukia nemalonūs orai: gūsingas vėjas atneš šlapdribą