Disko metimo varžybos Estijoje: M. Aleknai iššūkį mėgins mesti kitos šios sporto šakos žvaigždės – Kas vyksta Kaune

Disko metimo varžybos Estijoje: M. Aleknai iššūkį mėgins mesti kitos šios sporto šakos žvaigždės

delfi.lt 2024/05/23 13:11
A. Pliadžio / LLAF nuotr.

Ketvirtadienio vakarą Jehvyje (Estija) vyks disko metimo varžybos, kuriose Mykolui Aleknai iššūkį mėgins mesti kitos šios sporto šakos žvaigždės.

Pasaulio rekordininkas M. Alekna į šias varžybas atvyksta po pergalės „Deimantinės lygos“ etape, kur diską geriausiu mėginimu nusviedė 70,70 m.

„Estijoje ir vėl susitiksime su pajėgiausiais metikais Heino Lippo memorialo varžybose. Jose bus ir D. Stahlis, ir K. Čehas, ir M. Denny. Suvažiuoja visi pajėgiausi, tai ir mes netikėtai planus pakeitėme. Turėjome nevykti, kadangi Mykolas, yra tik grįžęs iš Amerikos, bet jis jaunas ir nori, tai leisiu varžytis“, – sakė Mykolo treneris Mantas Jusis.

Šiose varžybose taip pat dalyvauja jamaikietis Fedrickas Dacresas bei Vokietijos disko metimo viltis Mika Sosna.

Jehvyje savo metimus taip pat atliks dar keli atletai iš Lietuvos, Estijos, Japonijos, Nyderlandų ir Kataro.

Disko metimo varžybų pradžia numatoma 19 val.

2024 m. balandžio 14 d. Ramonos mieste, Oklahomoje (JAV), surengtose vyrų disko metimo varžybose „Oklahoma Throws Series“ Mykolas Alekna pagerino pasaulio disko metimo rekordą. Sportininkas penktuoju bandymu diską numetė 74,35 metro.

Planetos rekordas (74,08 m) nuo 1986-ųjų priklausė vokiečiui Jurgenui Schultui, o Lietuvos – Mykolo tėčiui Virgilijui Aleknai (73,88 m). M. Alekna legendinį net 38-erius metus nepajudintą išsilaikiusį J. Schulto rezultatą pagerino 27 centimetrais.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA