Kauno vaikams – papildomos vietos vasaros stovyklose – Kas vyksta Kaune

Kauno vaikams – papildomos vietos vasaros stovyklose

Kaunas.lt nuotr.
Kaunas.lt nuotr.

Kauno savivaldybė skelbia papildomą registraciją į vaikų vasaros stovyklas – ji internete startuos birželio 21 dieną.

Kaip penktadienį skelbia Kauno miesto savivaldybė, papildomose stovyklose iš viso suplanuota 19 dieninių pamainų ir 8 – su nakvynėmis. Planuojama priimti beveik 700 mokinių. Tam iš miesto biudžeto skirta daugiau kaip 93,4 tūkst. eurų. Trečdalis jų vaikams iš socialiai jautresnių grupių – visiškai nemokamos.

Registracija prasidės birželio 21 dieną nuo 9 val. Savo atžaloms vasaros nuotykius galės rinktis tik tėveliai, kuriems nepavyko sėkmingai užsiregistruoti gegužę.

1–11 klasių Kauno mokyklų auklėtiniai į norimas veiklas registruojami internetu per platformą vaikai.kaunas.lt, rašoma savivaldybės pranešime žiniasklaidai.

13 nevyriausybinių organizacijų nuo birželio 25 iki rugpjūčio 30 dienos kvies į turiningas ir įtraukiančias veiklas: nuo kūrybinių dirbtuvių, sporto žaidynių iki turistinių žygių ar net dešimties dienų ekspedicijos laivais.

Vasarotojai išbandys edukacijas, įvairias meno kryptis, aktyviai leis laiką, lankys muziejus ir keliaus po Lietuvą: tyrinės gimtąjį Kauną, pažins Rusnės, Klaipėdos, Zarasų, Kėdainių ir Alytaus apylinkes.

Aktyvų laisvalaikį mėgstančių jaunuolių laukia turistiniai žygiai ir išgyvenimo gamtoje pamokos: pažintis su kompasu ir žemėlapiu, virvių panaudojimas ir mazgų rišimas, palapinių statymas, laužo įkūrimas. Vaikams suplanuotas ir platus spektras sportinių veiklų: gimnastika, plaukimas, dziudo, krepšinis, tinklinis, futbolas ir kiti žaidimai.

Norintieji gilinti žinias apie valstybės valdymą ir krašto apsaugą, galės aplankyti LR Prezidentūroje įsikūrusį Valstybės pažinimo centrą bei Generolo Romualdo Giedraičio artilerijos batalioną Rukloje.

Besidomintys menu, lavins kūrybiškumą ir įgūdžius kurdami skulptūras, piešdami, tapydami, tyrinėdami ir susipažindami su profesionalių menininkų darbais. Speciali stovykla lauks svajojančių tapti fotografais – vaikai mokysis šio meno pagrindų ir žanrų.

Per teorinius ir praktinius užsiėmimus moksleiviai mokysis suvokti teisinės sistemos principus bei vertybes, ugdys finansinį raštingumą. Tarp jų numatyta ir pramogų – kinas, boulingas, batutai ir net linksmybės dažasvydžio aikštelėje.

Vaikų lauks ir pažintis su žymiausiais Kauno bei šalies muziejais. Apsilankyti kvies Lietuvos zoologijos ir VDU Botanikos sodai, Vytauto Didžiojo karo muziejus, Lietuvos sporto, Nacionalinis M. K. Čiurlionio dailės, Lietuvos valstybinio lėlių teatro Lėlių bei Lietuvos jūrų muziejai.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
Rodyti Daugiau ⟶
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA