LKL titulas Kauno „Žalgiriui“ išslydo iš rankų - Kas vyksta Kaune

LKL titulas Kauno „Žalgiriui“ išslydo iš rankų

/ BC Žalgiris Kaunas nuotr.

Kauno „Žalgirio“ krepšininkai baigė pasirodymą „Betsafe-LKL“ čempionate. Andrea Trinchieri auklėtiniai išvykoje nusileido Vilniaus „Ryto“ komandai 87:88 (24:23, 24:28, 17:19, 22:18) ir pralaimėjo finalo seriją 87:88.

Pirmuosius 5 rungtynių taškus pelnė šeimininkai, bet Rolandas Šmitas atsakė dvitaškiu su pražanga, o Edmondas Sumneris smeigė 3 tritaškius – 12:13. R.Šmitas persvėrė rezultatą (14:13), 6 taškus iš eilės pelnė 6 taškus iš eilės – 20:16. Pirmąjį kėlinį baudų metimais užbaigė Tomas Dimša ir Lukas Lekavičius – 24:23.

Antrąjį kėlinį atidarė R.Šmito tritaškis, 4 taškus pelnė Laurynas Birutis, prasiveržimą pridėjo E.Sumneris – 33:28. L.Birutis ir toliau terorizavo varžovus ir surinko dar 11 taškų iš eilės – 44:39. Vėliau po dvitaškį įmetė L.Lekavičius ir Edgaras Ulanovas (48:45), tačiau pirmąją mačo pusę sėkmingiau užbaigė vilniečiai – 48:51.

E.Sumneris tritaškiu lygino rezultatą (51:51), bet po to per puspenktos minutės žalgiriečiams pasižymėti nepavyko – 51:59. Tada Dovydas Giedraitis pelnė 2 taškus, Kevarriusas Hayesas pridėjo baudos metimą, E.Sumneris smeigė savo penktąjį tritaškį – 57:61. L.Birutis įmetė po derinio „du prieš du“, E.Ulanovas sumetė baudų metimus, o 4 taškus po kapitono perdavimų pelnė A.Butkevičius – 65:70.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje 4 taškus rinko E.Sumneris, baudų metimus realizavo L.Birutis – 71:73. Tada iniciatyvą į savo rankas paėmė L.Lekavičius, kuris „Žalgiriui“ rinko 10 taškų iš eilės – 81:79. Netrukus Lukas jau lygino rezultatą (83:83), o šeimininkams prametus baudos metimą žalgiriečius į priekį dukart buvo išvedęs D.Giedraitis – 87:86. Nuo paskutinės varžovų atakos neapsigynus, L.Lekavičius turėjo galimybę išplėšti pergalę, bet visiškai laisvas metimas skriejo pro šalį – 87:88.

„Žalgiris“: E.Sumneris 21 (6 rez. perd., 2 per. kam.), L.Birutis 19 (9 atk. kam.), L.Lekavičius 16, A.Butkevičius 10 (2 per. kam.), R.Šmitas 8, D.Giedraitis 6, E.Ulanovas 4 (7 atk. kam.), R.Šmitas 5, T.Dimša 2, K.Hayesas 1, B.Manekas 0.

„Rytas“: M.Fosteris 33, G.Radzevičius 15, R.Cole‘as 11 (6 rez. perd.).