Kaunietė A. Jagelavičiūtė su vyru suka skirtingais keliais

DELFI nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Iš Kauno kilusi „L’Officiel“ vyriausioji redaktorė, televizijos laidų vedėja bei stilistė Agnė Jagelavičiūtė socialiniuose tinkluose pranešė apie skyrybas su vyru Mantu Volkumi. Pora skirtis nusprendė daugiau nei po penkerių metų santuokos.

Socialiniuose tinkluose „Instagram“ ir „Facebook“ moteris įdėjo vyro bei judviejų vaikelio nuotrauką bei parašė, jog atėjo laikas pasukti skirtingais keliais.

Samprotavimais apie meilę pasidalijusi moteris tvirtino, kad nors ir nebebus kartu su savo sūnaus Leono tėčiu, jie visuomet išliks šeima. Vaikui, kaip praneša DELFI, šiuo metu yra ketveri metai.

Žinutėje A. Jagelavičiūtė aiškina, kad jos antroji pusė M. Volkus visuomet principingai laikėsi nuostatos vengti viešumo. Fotografai daug dėmesio sulaukiančiuose renginiuose kartu juos užfiksuodavo retai.

Kaip anksčiau žurnalistams pasakojo Agnė, pora prieš daugiau nei penkerius metus susipažino Nidoje. Tąkart pamatę vienas kitą, jie tikina pajutę meilę iš pirmo žvilgsnio – stilistė su M. Volkumi susituokė vos po trijų mėnesių draugystės.

„Mes – suaugę žmonės, mums nereikėjo pasitikrini, ar neišsiskirsime. Galiu pasakyti, kad jeigu neturėtumėm vaiko, mes jau seniai būtumėm išsiskyrę, todėl, kad abu esame sunkaus charakterio, aš seniai būčiau trenkusi durimis, o gal ne aš, tikriausiai Mantas būtų trenkęs durimis pirmas. Vaikas mus labiausiai laiko kartu, todėl mes stengiamės nerodyti savo ambicijų, nes ambicijos griauna šeimą“, – anksčiau DELFI yra sakiusi Agnė.

149 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Skelbiama renginių programa Valstybės dienai paminėti

Kaliniai galės išeiti į laisvę anksčiau laiko: prašo supratingumo

Stipriai alkoholio padauginę vyrai griebėsi peilių: vienas atsidūrė ligoninėje, o kitas – areštinėje

Karaliaus Mindaugo karūnavimo dienos proga kaunietė sukūrė drabužių kolekciją patriotams

Po karantino tūkstančiai vis dar prastovose: darbo inspekcija tikrins priežastis

Kauniečio V. Vauros sukurtas produktas įvertintas jaunojo dizainerio prizu

Šauktiniai galės atidėti privalomąją karo tarnybą: papildytas išimčių sąrašas

Muitininkai sulaikė cigarečių kontrabandą vertą daugiau nei 4,8 mln. eurų

Kaune rastas atlikėjos E. Škudzinskienės kūnas

Kauniečiai pastebėjo, jog ant Pelėdų kalno neliko Lietuvos vėliavos: reklama svarbiau už trispalvę?