Kaunietė A. Jagelavičiūtė su vyru suka skirtingais keliais

DELFI nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Iš Kauno kilusi „L’Officiel“ vyriausioji redaktorė, televizijos laidų vedėja bei stilistė Agnė Jagelavičiūtė socialiniuose tinkluose pranešė apie skyrybas su vyru Mantu Volkumi. Pora skirtis nusprendė daugiau nei po penkerių metų santuokos.

Socialiniuose tinkluose „Instagram“ ir „Facebook“ moteris įdėjo vyro bei judviejų vaikelio nuotrauką bei parašė, jog atėjo laikas pasukti skirtingais keliais.

Samprotavimais apie meilę pasidalijusi moteris tvirtino, kad nors ir nebebus kartu su savo sūnaus Leono tėčiu, jie visuomet išliks šeima. Vaikui, kaip praneša DELFI, šiuo metu yra ketveri metai.

Žinutėje A. Jagelavičiūtė aiškina, kad jos antroji pusė M. Volkus visuomet principingai laikėsi nuostatos vengti viešumo. Fotografai daug dėmesio sulaukiančiuose renginiuose kartu juos užfiksuodavo retai.

Kaip anksčiau žurnalistams pasakojo Agnė, pora prieš daugiau nei penkerius metus susipažino Nidoje. Tąkart pamatę vienas kitą, jie tikina pajutę meilę iš pirmo žvilgsnio – stilistė su M. Volkumi susituokė vos po trijų mėnesių draugystės.

„Mes – suaugę žmonės, mums nereikėjo pasitikrini, ar neišsiskirsime. Galiu pasakyti, kad jeigu neturėtumėm vaiko, mes jau seniai būtumėm išsiskyrę, todėl, kad abu esame sunkaus charakterio, aš seniai būčiau trenkusi durimis, o gal ne aš, tikriausiai Mantas būtų trenkęs durimis pirmas. Vaikas mus labiausiai laiko kartu, todėl mes stengiamės nerodyti savo ambicijų, nes ambicijos griauna šeimą“, – anksčiau DELFI yra sakiusi Agnė.

149 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

K. Brazauskienė atsivėrė: papasakojo apie onkologinę ligą, gyvenimą be velionio vyro ir vienatvę

B. Brazdžionio archyvas parduodamas už 2,5 mln. JAV dolerių

Liberalų sąjudis Kaune išsirinko naują pirmininkę

Savanoriai tvarkėsi net 10 Kauno vietų aplink Nerį ir Nemuną

Per trisdešimt metų pirmąkart legaliai atverta „Britanikos“ apžvalgos aikštelė

Uždarytas dešimtmečius Kaune veikęs naktinis baras: ėjo atsisveikinti su gėlėmis ir ašaromis

Lampėdžiai nuo šiol turės įspūdingą grožio saloną

Liberalų sąjūdis Kaune rinks naują pirmininką

Brutaliai apvogta mečetė: pasirūpino, kad neliktų vaizdo įrašų

Į „Megą“ atrieda naujoji „Hyundai N“ šeima