Dygliuotas žvėrelis bandė kirsti Savanorių prospektą: į pagalbą skubėjo pareigūnai – Kas vyksta Kaune
Skaitytojo pranešimas

Dygliuotas žvėrelis bandė kirsti Savanorių prospektą: į pagalbą skubėjo pareigūnai

Dalintis:

Kauniečiai pasidalijo smagiu vaizdo įrašu, kaip judriame Savanorių prospekte eismą sustabdė policijos automobilis, o tam buvo kilni priežastis. Į važiuojamąją kelio dalį išėjo ežiukas, kuriam kelionę per Savanorių prospektą apsunkino didelis automobilių srautas. Ežiuką pastebėję policijos pareigūnai iš karto sustojo ir užtvėrė kelią automobiliams, jog ežiukas galėtų būtų išgelbėtas.

„Mūsų nuostabūs Kauno pareigūnai vykdė gelbėjimo misiją. Ties Savanorių-Taikos sankryža gelbėjo ežiuką“, – neabejingų pareigūnų operaciją komentavo skaitytojai.

Kaip matyti vaizdo įraše, pareigūnai sustojo važiuojamojoje kelio dalyje ir iš automobilio išlipusi pareigūnė nuėjo paimti dygliuoto gyvūnėlio. Ežiuką ji nusinešė į automobilį.

Naujienų portalas „Kas vyksta Kaune“ primena, kad panaši gelbėjimo operacija vyko rugsėjo pradžioje, Garliavoje, kai Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos darbuotoja pamatė keliu einančią gulbių šeimyną. Kol paukščiai krypavo link tvenkinio, juos saugojo minėta darbuotoja ir atvykę pareigūnai, kurie užtvėrė judrią gatvę.

64
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune”.