Sparnuota šeimynėlė Garliavoje išėjo pasivaikščioti: policijai teko tverti gatvę – Kas vyksta Kaune

Sparnuota šeimynėlė Garliavoje išėjo pasivaikščioti: policijai teko tverti gatvę

Gulbės Garliavoje / Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos nuotr.

Ankstyvą rugsėjo 5-osios rytą skubėdama į darbą Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos darbuotoja labai netikėtai išgyveno ir nerimo, ir džiugaus jaudulio kupinų akimirkų. Šalia judrios gatvės Garliavoje sutiko didelę gulbių šeimyną.

Kaip skelbiama Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos „Facebook“ puslapyje, darbuotoja, pamačiusi žingsniuojančią gulbių šeimą su net 8 dar nemokančiais skraidyti jaunikliais ir akimirksniu įvertinusi gresiantį pavojų, pasiryžo užtikrinti saugią paukščių kelionę į tvenkinį.

„Visą valandą ji lydėjo gulbes su jaunikliais, o atvažiavusi policija užtvėrė Vytauto gatvę, kad paukščių šeima saugiai pereitų į kitą pusę“, – rašoma bibliotekos įraše.

Susijaudinusi Kauno rajono savivaldybės viešosios bibliotekos darbuotoja Simona pasakojo: „Kaip tik galėjau, padėjau gulbėms šią kelionę įveikti, kad nežūtų po ratais judrioj gatvėj. Mama gulbė ėjo šalia manęs labai ramiai, lyg puikiausiai suprastų, kad esu pagalba, o ne grėsmė. Kai jos pasiekė tvenkinį, net apsiverkiau iš džiaugsmo!“

„Ačiū policijai, ačiū Simonai, ačiū bibliotekos direktorei, kuri ne barė pavėlavusią darbuotoją, o nuoširdžiai pagyrė už neabejingumą ir rūpestį silpnesniais“, – dėkojo Kauno rajono savivaldybės viešoji biblioteka.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA