Skaitytojas: „Volvo“ perėjoje vos nepartrenkė žmogaus ir šuns – Kas vyksta Kaune
Visi pranešimai
Skaitytojo pranešimas

Skaitytojas: „Volvo“ perėjoje vos nepartrenkė žmogaus ir šuns

R. Tenio nuotr.
Dalintis:

Naujienų portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas pranešė apie sukrečiantį įvykį Šančiuose. Einančio per pėsčiųjų perėją žmogaus vos nepartrenkė neatsakingas „Volvo“ vairuotojas. Maža to, važiuojantis automobilis palietė per pėsčiųjų perėją ėjusio žmogaus šunį.

„Juozapavičiaus pr., netoli „Norfos“, 7:30 „Volvo“ per plauką nenumušė žmogaus, kabino jo šunį (šuo gyvas, cypė).

Volvo net užšoko ant saugumo salelės ir toliau pradėjo važiuoti. Negalėjau taip palikt, sekiau iš paskos ir pranešėm mašinos valstybinį numerį policijai (vos pasivijom dar nusikaltėlį).

Noriu informuoti dėl to, nes žmogus gal net nesikreipė, o nusikaltėlis turi būt nubaustas. Todėl pamatęs jūsų postą žinos, kad čia jo situacija ir žinos, kad pranešti numeriai mašinos. Ačiū“, – situaciją aprašė kaunietis.

72
6
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune”.