Skaitytoja apie parkavimo ypatumus svarbioje gatvėje: šiandien buvo vyšnia ant torto – Kas vyksta Kaune
Visi pranešimai
Skaitytojo pranešimas

Skaitytoja apie parkavimo ypatumus svarbioje gatvėje: šiandien buvo vyšnia ant torto

oplus_32
Dalintis:

Naujienų portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija sulaukė pasipiktinusios Radvilėnų plento gyventojos žinutės.

Skaitytojos teigimu, ji su šeima gyvena Radvilėnų plente, netoli Šv. Antano Paduviečio bažnyčios.

„Jau daug savaičių parkavimas čia ir visose aplinkinėse gatvelėse yra pavojingas. Mašinos sustatytos bet kur ir bet kaip“, – apie situaciją pasakojo kaunietė.

Anot jos, tokį chaotišką parkavimą iššaukia geras oras, šalia esantis zoologijos sodas bei bažnyčia.

„Mašinos stovi net Vydūno alėjoje ant važiuojamosios dalies. Bet šiandien buvo vyšnia ant torto… Mašinos stovinčios mokyklos kieme, vaikų žaidimų aikštelėje“, – apie stebinančius parkavimo ypatumus rašė Radvilėnų plento gyventoja.

Ji pridėjo, jog matomumas šioje vietoje (Radvilėnų pl. ir Vydūno al. sankryžoje) ribotas, nes prie staigaus posūkio kraštuose sustatyti automobiliai. „Policija čia pravažiuoja mažiausiai penkis kartus per dieną, bet niekad neteko matyti, kad kažkam toks parkavimas keltų klausimų. Ar čia normalu?“ – klausė skaitytoja.

30
25
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune”.