Įžvelgia neteisybę dėl Kaune siūlomų vasaros stovyklų: vietų neliko per porą minučių – Kas vyksta Kaune
Visi pranešimai
Skaitytojo pranešimas

Įžvelgia neteisybę dėl Kaune siūlomų vasaros stovyklų: vietų neliko per porą minučių

Dalintis:

Prieš kelias dienas Kauno savivaldybei pranešus apie nemokamų stovyklų registraciją, daugelis tėvų laukė, jog galėtų vaikams padovanoti smagią vasarą. Deja, džiaugsmai greit išgaravo, nes prasidėjus stovyklų registracijai, sistema užstrigo ir prisiregistruoti nepavyko. Kaunietis spėja, kad galėjo būti įvykdyta apgaulinga schema.

„Problema su Kauno savivaldybės siūlomais vasaros būreliais, kuriuos aktyviai reklamuoja ir siūlo registruotis. Sistema puikiai ir stabiliai veikia iki 9 valandos, kada prasideda vieša registracija, po to sistema neva užlūžta. Po kelių minučių atsigauna ir populiariausi būreliai jau būna suregistruoti, sistema toliau puikiai veikia, ji net nelagina, o dirba tvarkingai.

Ar gali Kauno savivaldybės atstovai pateikti duombazės išrašus kuomet yra užregistruojami vaikai ir iš kokių IP adresų? Nes man čia panašu į laikiną sistemos atjungimą nuo išorės, tada sukeli iš anksto paruoštą sql sąrašą su vaikais ir vėl padarai sistemą prieinamą visuomenei su likusiomis, ne tokiomis populiariomis stovyklomis“, – spėliojo kaunietis.

Vyras klausė, ar galėtų būti pateikta statistika, kiek į minėtas stovyklas užsiregistravo vaikų, kurių tėvai dirba savivaldybėje.

„Panašu, kad čia nėra viskas taip gražu kaip piešiama. Jei sistema užlūžta, tai kaip ji gali suregistruoti žmones? Kaip tas klausimas kartojasi metai iš metų? nejau negalima nusamdyti privačios kompanijos, kuri nepriklausomai atliktų registraciją?

O jei nesugeba suvaldyti sistemos, tai gal vertėtų keisti registravimo tvarką ir ieškoti sąžiningų būdų šiam darbui atlikti?“ – klausinėjo vaiką į stovyklą norėjęs užregistruoti vyras.

29
3
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune”.