Kaunietis užfiksavo mielą vaizdą: gatvėmis keliauja pūkuota šeimynėlė – Kas vyksta Kaune
Skaitytojo pranešimas

Kaunietis užfiksavo mielą vaizdą: gatvėmis keliauja pūkuota šeimynėlė

Dalintis:

Prasidėjus naujai savaitei „Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė skaitytojo pranešimas su įspėjimu visiems kauniečiams. Vyras užfiksavo link upės keliaujančius dančiasnapių jauniklius.

„Per Žaliakalnį, nuo Savanorių prospekto link Neries, nuo A. Mackevičiaus gatvės link Žaliosios gatvės keliauja dančiasnapių šeima, mama seka iš oro. Būtų šaunu, kad pamatę žmonės nepradėtų jų rinkti, nes be mamos pražūtis“, – komentaru prie vaizdo įrašo dalijosi kaunietis.

Remiantis Lietuvos ornitologų draugijos duomenimis, dančiasnapiai yra įrašyti į Lietuvos Raudonąją knygą. Ūgtelėję paukščiukai iššokinėja iš drevių ir motina vorele juos nuveda į upę, todėl jauniklių nereikia rinkti, liesti rankomis ar nerimauti, kad jie yra paklydę nuo mamos.

47
1
Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų pateikta informacija. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia būti pilietiškiems ir reikšti savo nuomonę viešai.
NAUJAUSI

Skaitytojų pranešimai

REKOMENDUOJAME

Skaitytojų inicijuotos temos

Žinai, ko nežinome mes?

Dalinkitės nuotraukomis ar vaizdo medžiaga, praneškite informaciją, pasidalinkite savo nuomone ar persiųskite medžiagą, kuri gali būti naudinga ruošiant straipsnius portale „Kas vyksta Kaune“.