Paviešinta, kaip „BMW“ spruko nuo policijos magistralėje: 125 protokolus už KET pažeidimus papildė dar keli - Kas vyksta Kaune

Paviešinta, kaip „BMW“ spruko nuo policijos magistralėje: 125 protokolus už KET pažeidimus papildė dar keli

Trečiadienio rytą Lietuvos policija paviešino didelio visuomenės dėmesio sulaukusių „BMW” gaudynių užkulisius. Neveronyse pasprukęs žymiausias kelių erelis ten pat sulaikytas jau kitą dieną, o iki šiol turimus 125 protokolus už Kelių eismo taisyklių pažeidimus papildė dar keli.

Nors dar antradienį portalui „Kas vyksta Kaune” Lietuvos kelių policijos tarnybos Administracinės veiklos ir eismo priežiūros skyriaus vyriausiasis specialistas Renatas Siaurusaitis sakė, kad „BMW” automobilis buvo su angliškais valstybiniais numeriais, detalės jau tikslinamos – sprukusio automobilio valstybiniai numeriai vokiški, tačiau vairuotojo vieta dešinėje pusėje, neatmetama, kad tai ir galėjo suklaidinti pareigūnus.

„Pirmadienį apie 14 val. magistraliniame kelyje A1 (Vilnius-Kaunas-Klaipėda) 44 km, Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai pastebėjo „BMW” automobilį su vokiškais valstybiniais numeriais, nors vairuotojo vieta yra įrengta dešinėje pusėje. Kadangi automobilis sukėlė įtarimų, pareigūnai nusprendė sustabdyti šį automobilį patikrinimui. Važiuojant paskui automobilį, automobilio vairuotojas pradėjo didinti greitį, patikrinus jo greitį automobilyje įrengtu greičio matuokliu, buvo nustatytas 200 km/val. greitis, kur leistinas greitis – 120 km/val.”, – rašoma Lietuvos policijos pranešime žiniasklaidai.

Anot pareigūnų, įjungus švyturėlius ir per garsiakalbį nurodžius automobilio vairuotojui sustoti, šis dar labiau spustelėjo akseleratoriaus pedalą ir automobilis pradėjo tolti, pavojingai manevruodamas ir nemažindamas greičio važiavo toliau, kai kuriose vietose transporto priemones apvažiuodamas kelkraščiu tuo sukeldamas pavojų savo ir kitu eismo dalyvių turtui, sveikatai bei gyvybei. Galiausiai kirtęs geležinkelio pervažą degant draudžiamam (raudonam) šviesoforo signalui ir apvažiuodamas nuleistas geležinkelio pervažos užtvaras pasišalino.

Kaip praneša policijos pareigūnai, vakar, rugsėjo 21-ąją, tas pats vairuotojas sustabdytas Kauno rajone, Neveronyse, tik jau vairuojantis kitą transporto priemonę „Ford Transit“ su angliškais numeriais.

„BMW” gaudynės Kauno apylinkėse / Lietuvos policijos nuotr.

Pareigūnai nustatė, kad nuo jų sprukęs 1993 metais gimęs vairuotojas turėjo tam pagrindą, kadangi šis neturi teisės vairuoti transporto priemonę, nes ši teisė jau anksčiau iš jo atimta 10 metų.

Pažymėtina, kad minėtam asmeniui iki šiol yra surašyti net 125 protokolai už Kelių eismo taisyklių pažeidimus ir vakar Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai surašė jam dar kelis administracinio nusižengimo protokolus už pirmadienio „žygdarbį“ (nepaklusimas sustabdyti transporto priemonę, greičio viršijimas, pavojingas ir chuliganiškas vairavimas, važiavimas per geležinkelio pervažą, degant draudžiamam šviesoforo signalui).

Tuo vairuotojo nemalonumai nesibaigė, nes Kauno apskr. VPK pareigūnai taip pat papildomai surašė administracinio nusižengimo protokolus už anksčiau padarytus nusižengimus.

„Taigi, vairuotojui teks stipriai papurtyti savo kišenes ir sumokėti visas paskirtas baudas. Reziumė, kad neverta rizikuoti savo ir aplinkinių gyvybėmis, bandyti bėgti nuo policijos, nes vis tiek greitai teks atsakyti už savo padarytus poelgius”, – rašoma policijos pranešime.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad nuo pareigūnų sprunkantis „BMW“ užfiksuotas pirmadienį, apie 14 val. Pažeidėjas nedvejojęs praskuodė pro pervažą Keramikų gatvėje, tuo metu akimirkai stabtelėję pareigūnai bėglį pametė. Kelių policija portalui nurodė, kad vairuotojo bus ieškoma vaizdo stebėjimo kameromis.

Šis kaunietis jau yra sukėlęs avariją Tunelio gatvėje, patekęs į policijos akiratį ir laidą „Farai“, socialiniame tinkle periodiškai dalijasi savo didžiulio greičio nuotykių vaizdo įrašais. Daugiau apie bene žinomiausią Kauno kelių erelį skaitykite čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA