Gaudynės dar nebaigtos: nuo policijos sprukusio „BMW” ieškos vaizdo kamerose | Kas vyksta Kaune

Gaudynės dar nebaigtos: nuo policijos sprukusio „BMW” ieškos vaizdo kamerose

Stopkadras

Pirmadienį magistraliniame kelyje A1 ir Neveronyse veiksmo trilerį stebėję vairuotojai dar gali sulaukti tęsinio. Itin dideliu greičiu sprukusio „BMW” policijos pareigūnams pavyti taip ir nepavyko, ruošiamasi peržiūrėti Kauno vaizdo stebėjimo kameras. Išaiškintam greičio mėgėjui gresia solidi bauda.

Kaip naujienų portalui „Kas vyksta Kaune” komentavo Lietuvos kelių policijos tarnybos Administracinės veiklos ir eismo priežiūros skyriaus vyriausiasis specialistas Renatas Siaurusaitis, rugsėjo 20 dieną apie 14 val. A1 kelio 44 km Lietuvos kelių policijos tarnybos pareigūnai pastebėjo „BMW” automobilį su angliškais valstybiniais numeriais. Kadangi automobilis sukėlė įtarimų, pareigūnai nusprendė sustabdyti šį automobilį patikrinimui.

„Važiuojant paskui automobilį, automobilio vairuotojas pradėjo didinti greitį, patikrinus jo greitį automobilyje įrengtu greičio matuokliu, buvo nustatytas 200 km/val. greitis, kur leistinas greitis – 120 km/val. Įjungus švyturėlius ir nurodžius automobilio vairuotojui sustoti, šis dar labiau spustelėjo akseleratoriaus pedalą ir automobilis pradėjo tolti, pavojingai manevruodamas ir nemažindamas greičio važiavo toliau”, – komentavo pareigūnas.

Jo teigimu, apie vairuotojo nepaklusimą sustoti, nedelsiant buvo pranešta Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojams. Anot R. Siaurusaičio, A1 kelyje pareigūnai bandė blokuoti kelią, bet automobilio vairuotojas nusuko iš kelio neprivažiavęs blokuojamos kelio dalies.

Pagauti skriejančio „BMW” nepavyko

Visgi itin greito „BMW” policijos pareigūnams pavyti nepavyko. „Bus peržiūrimos miesto vaizdo stebėjimo kameromis užfiksuota medžiaga ir siekiama nustatyti kas vairavo minėtą automobilį”, – teigė R. Siaurusaitis.

Kaip pabrėžė pareigūnas, nepaklusimas uniformuoto policijos pareigūno reikalavimui sustabdyti transporto priemonę užtraukia baudą vairuotojams nuo 850 iki 1200 eurų ir neturintiems teisės vairuoti transporto priemones asmenims – nuo 1150 iki 1450 eurų.

Pažymėtina, kad vėliau tyrimo metu, gali išaiškėti ir papildomų aplinkybių, už kurias gali būti taikoma atitinkama atsakomybė.

„Kas vyksta Kaune” primena, kad pirmadienio popietę riaumojančius variklius ir didžiuliu greičiu skriejančius automobilius skaitytojas užfiksavo Neveronyse, kur pareigūnai nežymėta transporto priemone vijosi dideliu greičiu skriejantį „BMW“.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA