„M5 5UKA“ savininko nuotykiai tęsiasi: žymiausias kelių erelis sugrįžo į Kauno gatves - Kas vyksta Kaune

„M5 5UKA“ savininko nuotykiai tęsiasi: žymiausias kelių erelis sugrįžo į Kauno gatves

Prieš kelerius metus nuo pareigūnų „BMW“ automobiliu išskirtiniais numeriais „M5 5UKA“ sprukęs ir ne mažiau išraiškingai paženklintu „Mercedes-Benz“ smarkią avariją sukėlęs greičio mėgėjas vėl skraido Kauno gatvėmis. Praėjusį mėnesį policijos ekipažą jis vijosi galingu „Lamborghini“, o vos prieš kelias dienas magistralėje lėkė daugiau nei 200 km/val. greičiu.

Bene įsimintiniausias Kauno vairuotojas jau yra sukėlęs avariją Tunelio gatvėje, patekęs į policijos akiratį ir net laidą „Farai“, bet greičio troškimas šiam vyrukui, panašu, nenumalšinamas.

2016-aisias policijai nestojusį vairuotoją teko persekioti iki namų. Tuomet rastas „BMW M5“ markės automobilis nutemptas į policijos saugomų automobilių aikštelę – tikėtasi, kad galingų ratų britiškais valstybiniais numeriais „M5 5UKA“ savininkas atsiras pats.

Tačiau vairuotojas turėjo gudrų planą – po kelių valandų paskambino į policiją ir pranešė, kad jo automobilis pavogtas. Visgi atvykus priimti pranešimo apie vagystę, policijos pareigūnai, kurie jį persekiojo, atpažino, jog tai tas pats asmuo.

Tuomet kelių erelis nuo komentarų susilaikė, pranešimo apie automobilio vagystę nepateikė, o operatoriui paaiškino tiesiog stingantis veiklos ir neturintis draugų – dėl to prasiblaško spausdamas greitų karietų akceleratorių.

Nepraėjus nė pusmečiui, vaikinas pasižymėjo persėdęs prie „Mercedes-Benz C63 AMG“ vairo. Išskirtinių valstybinių registracijos numerių saga tęsėsi – prabangus ir greitas „vokietis“ buvo paženklintas „E 5UKA“. Šios transporto priemonės dalyvavimas Jungtinės Karalystės eisme buvo sustabdytas, mat ji nebuvo apdrausta.

2017-ųjų kovo 4-osio vakarą dviprasmišku užrašu padabintas „Mercedes-Benz“ rėžėsi į stulpą, po smūgio automobilis dar trenkėsi į geležinkelio bėgius – viduje liko prispausti du žmonės. Tąkart spėliota, kad vairuotojas automobilio nesuvaldė važiuodamas žemyn nuo kalno Tunelio gatve, staiga metėsi į priešpriešinę eismo juostą ir čia trenkėsi į stulpą.

Kelerius metus be prožektorių šviesos ištvėręs vyras 2021-ųjų kovą sugrįžo į Kauno gatves, o naująjį savo nuotykį paviešino socialiniuose tinkluose. Kovo 8-ąją Tarptautinės moters dienos proga įspūdį merginoms palikti norėjęs kelių erelis „gręžė“ ryškiai oranžinį „Lamborghini“ Varnių gatve lėkdamas paskui policijos ekipažą.

Dar po mėnesio, balandžio 1-ąją, greičio fanatikas vėl guldė spidometro rodyklę kelio Kaunas-Vilnius atkarpoje ir vaizdo įrašą įkėlė į „Facebook“ istorijas – automobilis įsibėgėjo daugiau nei iki 200 km/val.

Kas vyksta Kaune“ mėgino pasikalbėti su šia gatvių pažiba, tačiau vyrukas pasakoti apie savo aistrą neskubėjo. O kol lauksime išskirtinio interviu, būtinai pagarsinsime apie naujus žymiausio Kauno vairuotojo žygius miesto gatvėse – su tokiu neįpareigojančiu požiūriu į saugų eismą jų, panašu, dar tikrai bus.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA